1. MEÇHUL

  MEÇHUL Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  18 Ekim 2008
  Mesajlar:
  7.813
  Beğenilen Mesajlar:
  65
  Ödül Puanları:
  48
  Şehir:
  şehr-i MEÇHUL

  Kadınlar hatırlanmak ister

  Konu, 'Kadınlar' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

  Doğum günü ve evlilik yıldönümü başta olmak üzere özel günlerde hatırlanmanın kadınların en önemli duygusal beklentisi olduğu belirtildi.
  Gaziantep Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Mehmet Murat “Kadınlar 18 yaşında iken hangi heyecan ve tutkuyla sevilmişse 50 yaşına geldiğinde dahi hep aynı heyecan ve tutkuyla sevilmeye bekler” dedi.

  GAZİ Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Mehmet Murat kadınların özel günlerde eşlerinden beklentisini hediyeyle sınırlamanın yanlışlığına dikkati çekti. “Kadınlar doğum günü ve evlilik yıldönümü başta olmak üzere özel günlerde hatırlanmayı çok isterler” diyen Murat kadınların bu istemini bir hediye ile olduğu gibi bir çift güzel söz ya da bir anıyla karşılamanın da olanaklı olduğunu ifade etti.

  Murat erkeğin bu konuda eşine yapabileceği en büyük yanlışın özel günü hatırlamamak olduğunu ifade ederek şu önerilerde bulundu: “Özel günler erkeğin eşine onu çok sevdiğini onun kendisi için çok önemli biri olduğunu belirtmesi için belki de en önemli fırsattır. Yalnızca doğum günü ya da evlilik yıldönümü değil kadını ilgilendiren kadınlar günü öğretmenler günü gibi diğer özel günler de erkeğe eşinin kalbini kazanma fırsatı veren günlerdir. Erkekler doğum günlerinde ya da diğer özel günlerinde hatırlanmadıklarında genelde üzülmezler. Ama kadınlar kesinlikle böyle değildir. Erkekler kadınların bu duyusal özelliğini dikkate almayı ihmal etmemeliler. Örneğin uzun süredir arzu ettiği ancak alamadığı bir hediyenin sunulması kadının çok hoşuna gider.”

  Murat bu günlerde hemen her kadının hediyenin ucuz ya da pahalı olmasının kendisi için önemli olmadığını ifade ettiğine dikkati çekerek bu ifade bir yana hediye paketinden bir pırlanta yüzük çıkmasının her kadının beklentisi olduğunu kaydetti.

  BOL BOL İLTİFAT EDİN
  Kadınların özel günlerinde mümkün olduğunca çok iltifat işitmek istediklerini kaydeden Murat sözlerini şöyle sürdürdü: “Eşinize bol bol iltifat edin. Mümkünse günler öncesinden kendinizi bu güne hazırlayın. Kadınlar duygusal ilişkide hep aynı heyecanı yaşamak ister. 18 yaşında iken hangi heyecan ve tutkuyla sevilmişse 50 yaşına geldiğinde dahi hep aynı heyecan ve tutkuyla sevilmeye bekler. Sakın eşinizin bu istemini görmemezlikten gelmeyin.”   
  Son düzenleme: 15 Haziran 2009
Kadınlar hatırlanmak ister konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. kadınlar ne ister...

  kadınlar ne ister...

  kadınlar ne ister
 2. Kadınlar ne ister?

  Kadınlar ne ister?

  KADIN OLMAK!!?? NASIL BİR DUYGUDUR... HEM EŞTİR,HEM ANADIR, HEM DE SIRDAŞ, ARKADAŞ... KADIN OLMAK ZOR İŞTİR ASLINDA, ÖZELLİKLE DE SİZİN KADIN OLDUĞUNUZU HİSSETTEREMEYEN ERKEKLER VARSA HAYATINIZDA , DAHA DA ZORLAŞIR KADIN OLMAK..! Bir kadın ne ister ? Kadınları anlamak gerçekten zor. Hayatınızda her şeye çare bulabiliyorsunuz da, bir tek kadına çare bulamıyorsunuz. Gerçi bir kadına...
 3. Kadınlar hatırlanmak ister!

  Kadınlar hatırlanmak ister!

  Doğum günü ve evlilik yıldönümü başta olmak üzere özel günlerde hatırlanmanın, kadınların en önemli duygusal beklentisi olduğu belirtildi. Gaziantep Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Mehmet Murat, “Kadınlar, 18 yaşında iken hangi heyecan ve tutkuyla sevilmişse 50 yaşına geldiğinde dahi hep aynı heyecan ve tutkuyla sevilmeye bekler” dedi. GAZİ Üniversitesi Öğretim...
 4. kadınlar ne ister?

  kadınlar ne ister?

  meleklerim biz kadınlar bazen gerçektende erkekler için zor olabilioruz. peki erkeklerin hep merak ettiği bu soruyu kendimiz ele alalım NE İSTİYORUZ?
 5. Kadınlar Ne İster???

  Kadınlar Ne İster???

  Karikatür Komik Karikatürler Kadınlar ne istermiş karikatür gözünden bakalım birde :D:D Kadınlar hep ister ama anlayan olmaz ...Ancak kadın kadının halinden anlar bana kalırsa...:D:D Erkeklerin bizleri anlamasını beklemek 1 asır olur heralde :D:DKeyif alacağınız karikatürleri sizler için seçtim getirdim...Yorumlarınızı beklerim...Kadın erkek karikatürleri buradan.....

Sayfayı Paylaş