Etiketler:
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kadınlar İçin Bileklik modelleri çok hoşlar

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

bileklik , bileklik modelleri,değişik bileklik modelleri Özellikle yaz aylarında deniz kenarlarında giydiğiniz herhangi bir kıyafetin tamamlayıcısı ve değişik renklerde hatta mümkün ise her rengi barındıran güzel ve görünüşü ile tamamlayıcı cezbedici olan bileklikleri sizler için bir araya getiriyorum kızlar.

Bende bu bilekliklerin boncuk işlemeli olanlarından bazen deriye işlemeli olarak yapıyor ve kullanıyorum. Hatta bunu başka yerlerde daha ucuza satın alabilirsiniz. Sahil kesimlerinde yaz için satış yapanlardan da bulabilirsiniz hadi umarım beğenirsiniz janlarım :D

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 15 Haziran 2017
  2. ecege

ecege Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: takı tasarımı modelleri için boncuklu bileklikler
    ya bunlara bakarken içim giiyo yaww bakmıcaaammmmmmmm

3. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    bende görünmüyor:S

4. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.381
    Ödül Puanları:
    113
    Bayanların vazgeçilmez aksesuarlarından dır bileklikler.Her dönem farklı tasarımlarla karşılaştığımız bileklikleri kendinizde evde yapabilirsiniz.

Sevgili takipçilerimiz ;

Evde bileklik yapmak isterseniz aşağıda ki linki ziyaret etmeniz yeterli

Pullu ve Boncuklu Bileklik Yapılışı

< Konu Resmi..>

5. Melis ank

Melis ank Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    38
    Ödül Puanları:
    28
    Bileklik takmayı çok seviyorum.Her kıyafetime uygun bir bilekliğim var.Boncuktan deriden metalden bir birinden farklı tasarımlı bileklerimin sayısı heralde 30 vardır. Özellikle aşağıdaki görseldeki bilekleri kullanmayı tercih ediyorum. < Konu Resmi..>

Kadınlar İçin Bileklik modelleri çok hoşlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eviniz için çok hoş puf modelleri

Eviniz için çok hoş puf modelleri

puf modelleri uzun puf modelleri modellerı yatak odası
  2. açıklamalı çok hoş şal modeli

açıklamalı çok hoş şal modeli

açıklamalı şal modelleri şal örnekleri acıklamalı açıklamalı örnekleri modelleri acıklamalı yapımı malzemeler: İp: Toplam 500 gr Tığ: 1 numara yapılışı:Bej kuru ve kahverengi iplikle motif motif olarak istediğiniz boyda şalı yapın Motiflere ekru renk ile zincir çekip küçük halka yapın Çevresini iki defada çekerek yuvarlak olarak tamamlayın Etrafına zincir çekip 16 yaprak yapın...
  3. Çok Hoş Pembe Bluz Modelleri

Çok Hoş Pembe Bluz Modelleri

pembe bluz modelleri serin bluz modeli serin modeli Yaz aylarını çok seviyorum.Şöyle yaz gelse de serin serin ve kendimi rahat hissetiğim kısa kollu bluzlarımı ve t-shirtlerimi giysem.Benim gibi yazı bekleyen bir çok meliş var eminim:)Özellikle de yaz aylarının ve kadınların vazgeçilmez rengi olan pembe yaz aylarında başka bir güzel giyiliyor.Beyaz bir jean ve üzerine pembe bir bluz mükemmel...
  4. Çocuk odaları için çok hoş yatak modeli

Çocuk odaları için çok hoş yatak modeli

Çocuk odası dekorasyonu Çocuk yatak modelleri Çocuk odası dekorasyonu için farklı bir görünüm oluşturacak olan bu çocuk yatak modelini çocuğunuz da çok sevecek. Müstakil evi andıran bu yatak modeli çocuğunuz inin oyun alanı sağlıyor.

Sayfayı Paylaş