1. SadmiN

  SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  29 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  15.109
  Beğenilen Mesajlar:
  1.153
  Ödül Puanları:
  113

  Kadınlar niçin aldattıklarını anlattılar !

  Konu, 'Kadın Haberleri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

  Bugüne kadar kadınların duygusal, erkeklerin de fiziksel nedenlerle partnerlerini aldattıklarını biliyorduk. Bu sebepler elbette doğru ama çoğu zaman geçerli değil.. Çoğu kadına partnerlerini neden aldattıkları sorulduğunda kötü öpüşmeden intikam almaya kadar birçok sebep sıralayabiliyorlar. Match.com sitesinde "Niçin aldattım" konulu forumlara görüş bırakan kadınlar neden aldattıklarını anlattı.
  İşte dünyadaki kadınların erkekleri aldatma nedenleri..

  "Tutku olmaması"

  30 yaşındaki Giselle, partnerini aldatma nedeni tutku olmaması.. Gisele; "John ile 3 yıldır birlikteydik. Çok hoş bir adam ve onunla olmaktan zevk alıyordum ancak biraz tutku eksikti. Çoğu kişi nişanlandığımızı biliyordu ancak evlenme söz konusu olduğunda John konuyu değiştiriyordu. İş için çekici bulduğum bir iş arkadaşımla yurt dışına gittiğimde fantastik bir seyahat yaptık. Eve döndükten sonra John'dan ayrıldım. Seyahatten sonra yeni erkek arkadaşımla buluşmaya başladık, uç istekleri olan biri değilim. Bir kaç yıl sonra evlendik ve inanılmaz mutluyuz."

  "Ayrılmayı ertelemek"

  30 yaşındaki Stacy; "Eski erkek arkadaşımla ayrılmak üzereydik. Çoğu zaman dışarı çıkıyor ya da köpeğiyle yatıyordu. Hislerimin hala sürdüğünü düşündüğüm için ilişkimize 1 ay süre verdim ve daha iyi olmasını bekledim ama olmadı. Ben ayrılığa hazırken, o işten ayrıldı ve biraz daha beklememiz gerekti. Bu sırada biriyle karşılaştım ve birlikte olmaya başladık. İlişkimiz bitene kadar onu inciteceğini düşündüğüm için eski partnerime bunu söylemedim."

  "Uzakta olduğu için görüşememek"
  33 yaşındaki Tamara; "Erkek arkadaşım ve benim yaşadığım yerden uzakta bir kurs programına kabul edildim, gitmeye karar verdim. İlk 2-3 ay iyiydi ancak sonrasında okul arkadaşımla masumca flört etmeye sonrasında birlikte olmaya başladık. Eğitim programı bitince eve, sevgilimin yanına döndüm. Onunla yeniden başlamak zordu ancak onu hala çekici bulduğum için ayrılmak da istemedim. Okul arkadaşımı birkaç kez ziyaret ettim, çok çılgıncaydı ancak onunlayken sıkıldığımı anladım. Aynı yerde yaşadığım erkek arkadaşım benim için tekti ve asla ona olanlardan bahsetmedim. Zaman zaman kendimi suçlu hissetsem de bunları yaşamamı o zamanlar genç ve aptal olmama veriyorum. O ve ben, kursum dört yıl önce bitmesine rağmen hala birlikteyiz."

  "Eski aşkın yeniden alevlenmesi"

  28 yaşındaki Jen; "Eski erkek arkadaşım Dave'le ayrıldığımız sırada Eric ile çıkmaya başladık. Kötüydüm ve Eric bana yardımcı oluyordu. 5 ay kadar sonra Dave geri geldi ve yeniden denemek istedi. Hala onu özlüyordum ve onu görmeye başladım ancak Eric'le de birlikteliğimiz devam ediyordu. Eric benim için garanti gibiydi ve Dave ile yine anlaşamayarak ayrıldık. Eric, ortak arkadaşlarımızdan onunla tekrar görüştüğümüzü öğrendi ve ilişkimizi bitirdi. Kesin olarak öğrendiğim şey iki adamı aynı zamanda idare etmek imkansız olduğu.."

  "Daha iyisini bulmak"
  30 yaşındaki Allison; "Ergenlik döneminde Ethan adlı biriyle çıkıyordum. Beni kilom, düşüncelerim gibi konularda sürekli eleştiriyordu. Tüm ailem ve arkadaşlarım ondan nefret ediyordu. Bir haftasonu o uzaktayken bir partide Will ile karşılaştım. Ethan'ın tam tersi biriydi. Rahat ve eğlenceliydi.. Tüm haftasonunu birlikte geçirdik. Daha sonra Ethan'dan ayrıldım ev 3 yıl çıktıktan sonra Will ile evlendim"

  "Eksik birşeyler arama.."

  32 yaşındaki Lizzie: "Florida'da büyüdüğüm için sahil ve denizi çok seviyorum. Erkek arkadaşım ise tamamen şehir çocuğu ve bunlardan nefret ediyordu. Seyahatler tartışma konusu oluyor ve hep o kazanıyordu. Birlikteliğimizin 8. ayında arkadaşlarımla denize gittik. Kaptan oldukça sıcak biriydi ve denizi seviyordu. Tüm zamanımı onunla geçirdim. Gece ve gündüz birlikte dolaştık. Eve döndüğümde bundan asla eski sevgilime bahsetmedim ve kendimi de suçlu hissetmedim. Bu durumda onu her zaman aldatacağımı düşündüm ve kısa bir süre sonra ayrıldık. Artık biliyorum ki yeni erkek arkadaşım denizi sevecek."

  "Değiştiremeyeceğini anlamak.."
  25 yaşındaki Ashante; "Eski erkek arkadaşım hayatı oldukça hafife alan, çapkın biriydi. Onu değiştirebileceğimi düşündüm ama yanıldım. Bir birlikteyken sürekli başka kızlara asıldığını ve çıktıklarını öğrendim ve her zaman reddetti. Bir gece bir kız arkadaşımdan onun başkasıyla gördüklerine dait telefon aldım. Çılgına döndüm ve kız arkadaşlarımla dışarı çıktık. En ateşli adamla eve gittik ve onun bunu hakkettiğini düşündüm. Tüm bunları ona anlattığımda yüzü inanılmaz bir ifadeye büründü. Daha sonra ondan ayrıldım."

  "Fiziksel eksiklikler.."

  26 yaşındaki Marnie; "Eski aşkım berbat bir öpüşüyordu. Onunla ilgili herşeyi seviyordum ancak öpüşeceğimiz zaman korkudan siniyordum. Onsuz bir partide olduğum gece öpüşmeyle ilgili bir oyun oynadık. Yaklaşık 10 adamla öpüştüm o gece ve hepsi eski partnerimden çok daha iyiydi. Bu deneyimden sonra ilişkimi sona erdirdim çünkü fiziksel hareketler oldukça önemliydi."
   
Kadınlar niçin aldattıklarını anlattılar ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. niçin kadınlardan meşhur ressam veya besteci yok?

  niçin kadınlardan meşhur ressam veya besteci yok?

  Tarih boyu erkek mesleği denilince genel olarak fiziksel gücün gerektirdiği ve öne çıktığı işler anlaşılır. Ancak ruhsal ve duygusal özellikler ile hayal gücünün öne çıktığı bazı işler de yine erkeklerin tekelindedir. Ressamlık, bestecilik, orkestra şefliği gibi. Şüphesiz tarih boyunca bir çok kadın ressam çok önemli eserler yaratmışlardır. Ne var ki müzeler ve değerli koleksiyonlara bakınca...
 2. niçin kadınlar erkeklerden daha çok yaşıyor?

  niçin kadınlar erkeklerden daha çok yaşıyor?

  Sanayileşmeyle karşı karşıya olan dünyamızda kadınlar hala erkeklerden 5-10 yıl fazla yaşıyor.Verilere göre 100 yaşını geçen kadınların yüzde 85′i kadın.. Boston Üniversitesi Yüz Yılı Aşkın Yeni İngiltere çalışmasını yapan Tom Perls Time’a kadınların erkeklerden neden uzun yaşadığı sorusunun yanıtını verdi. Kadınlarda erkeklere göre daha az kardiyovasküler hastalıklar görülmesinin daha uzun...
 3. Kadınlar niçin bilgisayara benzer?

  Kadınlar niçin bilgisayara benzer?

  kadınlar bilgisayar gibidir kadın bilgisayar gibidir Bu güne kadar kadınlar bir çok şeye benzetildi. Bunlardan en ilgi çeken ise kadınların bilgisayara benzetilmesi oldu melek'lerim. Peki kadınlar neden bilgisayara benzer; buyrun öğrenelim.:) 1. İkisi de elektrik almak ister... 2. İkisi de hiçbir şey yapmıyormuş gibi gözükse de arka planda kullanıcıdan habersiz bir çok iş yürütür.. 3....
 4. Kadınlar niçin yalan söyler?

  Kadınlar niçin yalan söyler?

  "Ben hiç yalan söylemem" diyen insanların sayısı oldukça nadirdir Melek'lerim. Zira benim nacizane fikrimce; hiç yalan söylemeyen yoktur, sadece az ve masum yalan söyleyenler vardır :) Peki kadınlar neden yalan söyler, neden yalana ihtiyaç duyar; hiç düşündünüz mü? Buyrun bu yazımızda, yalan söylememizin nedenleri yer alıyor Melek'lerim:) Kadınlar sürekli olarak kendilerini...
 5. dünya kadınlar günü niçin yapılır

  dünya kadınlar günü niçin yapılır

  dünya kadınlar günü niçin yapılır? Arkadaşlar neden dünya kadınlar günü yapılır bunun bir açııklaması var mı acaba?

Sayfayı Paylaş