1. MeLOo

MeLOo Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    391
    Ödül Puanları:
    63

Kadınlardan duyamayacağınız sözler

Konu, 'Kadınlar ve Erkekler' kısmında MeLOo tarafından paylaşıldı.

. Peki aşkım, öyle olsun. [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]2. Bugün anneler günü, annene gidelim.[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]3. Kaç çocuğumuz olsun hayatım?[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]4. Sen maç izlerken ben ütü yaparım.[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]5. Bugün Pazar, istediğin kadar çarşıda kalabilirsin.[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]6. Yok hayatım istemem, herşeyim var çok şükür...[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]7. Tanga giymemi ister misin?[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]8. Seni seviyorum aşkım.[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]9. Annem seninle mutlaka evlenmem gerektiğini söylüyor.[/FONT]

[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]10. Babam mesleginin gelecek vaad ettigini söyluyor.[/FONT] [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]11. Spor giyinmene bayılıyorum.[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]12. Sence popom çok mu küçük?[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]13. Ben ek kart istemiyorum. Bir kart ikimize yeter.[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]14. Çok eğlendiniz mi?[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]15. Bebeğimiz olursa adını sen koy aşkım.[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]16. Baaaak, bu eşyaları mutfak parasından arta kalanları biriktirerek aldım[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]17. Daha büyük ekranlı bir televizyon almak istersen alabilirsin.[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]18. Sana bir bira açmamı ister misin?[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]19. Bu sene tatile gitmesek de olur.[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]20. Bana bu kadar fazla vakit ayırma arkadaşlarını çok ihmal ediyorsun.[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]21. Evin küçüğü büyüğü olmaz şekerim. Ev evdir.[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]22. Arabayı birkaç yıl daha kullanalım, olmaz mı?[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]23. Bu akşam mantı mı yapayım, içli köfte mi, hünkar beğendi mi?[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]24. Sucuklu yumurta yapmana bayılıyorum.[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]25. Bebeğin mamasını ben yaparım, sen git uyu.[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]26. Annem ve babam bize geleceklermiş, haydi kaçalım.[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]27. Abime söyleyeyim, seni şirketine finansman müdürü yapsın.[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]28. 10 lira fazla bana, 5 ver sen[/FONT]

abartıya bakk tamam çoğu doğru ama tamamı diil %95 i :haha:

Young bride bunu beğendi.
  2. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    570
    Ödül Puanları:
    0
Kadınlardan duyamayacağınız sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadınları Çıldırtan Sözler

Kadınları Çıldırtan Sözler

çıldırtan sözler kadınları cıldırtan sözler cildirtan kızları çıldırtan erkeklere sokulan laflar Bazen bu erkeklerin alayına kirbit suyu dökmek lazım diye düşünüyorum.İlla birşey dediğimiz zaman hemen bizi yargılamaya başlıyorlar ya deli oluyorum.Hele ki erkeklerin söylediği bazı cümleler var ki kadınları çileden çıkarıyor.Hatta erkekler bu sözleri içinde gerçeklik payı olarak söyleseler bile...
  2. Kadınlar İçin Sözler

Kadınlar İçin Sözler

Kadınlar İçin Sözler arıyorum ben böyle güzel ve yeni ve mümkünse oldukça anlamlı güzel olan Kadınlar İçin Sözler yazarsanız çok iyi olur hanımlar:)
  3. Kadınlara özel sözler

Kadınlara özel sözler

kadın için sözler kadınlara özel söylenmiş sözler kadınlar için söylenmiş güzel sözler Kim ne söylediyse güzel söylemis.Cuk oturmus yani.Begendim hepsini.Agizlarina saglik :D İyi bir kadın bir erkeği etkiler, zeki bir kadın onda ilgi uyandırır, güzel bir kadın büyüler, anlayışlı bir kadın ise ona sahip olur. ( Helen Rowland ) Kadın kendi başına ne gül goncasıdır, ne de diken....
  4. 2013 Kadınlar Günü Sözleri

2013 Kadınlar Günü Sözleri

bu konu 8 Mart Dünya kadınlar günü ile ilgili sözlere yer vermektedir. 2013 8 Mart Dünya kadınlar gününe özel kutlama sözleri ile karşınızdayım. Halen dünyanın dört bir yanında kadına şiddet ve taciz uygulanırken ve kadınlar haketitği şekilde değer görmezken dilerim ki Dünya kadınlar günü de vesile olsun ve tüm kadınlar hakettikleri şekilde değer görüp kadının adı yok sıfatından çıkıp artık...
  5. Resimli kadınlar günü sözleri 2017

Resimli kadınlar günü sözleri 2017

kadınlar günü mesajları, kadınlar günü sözleri, kadınlar günü nasıl ortaya çıktı, emekçi kadınlar günü sözleri Tüm dünyada her sene 8 Mart kadınlar günü olarak kutlanıyor. Ne yazık ki günümüz de kadına hak ettiği değer her ne kadar verilmese ve her gün kadın cinayetleri ve kadına yönelik şiddet olaylarının haberler de yer almasını duysak da umarız en kısa zaman da kadınlar hak ettikleri...

Sayfayı Paylaş