Kadınlardan duyamayacağınız sözler

MeLOo

Daimi Üye
Üye
Kadınlardan duyamayacağınız sözler
. Peki aşkım, öyle olsun.
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]2. Bugün anneler günü, annene gidelim.[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]3. Kaç çocuğumuz olsun hayatım?[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]4. Sen maç izlerken ben ütü yaparım.[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]5. Bugün Pazar, istediğin kadar çarşıda kalabilirsin.[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]6. Yok hayatım istemem, herşeyim var çok şükür...[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]7. Tanga giymemi ister misin?[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]8. Seni seviyorum aşkım.[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]9. Annem seninle mutlaka evlenmem gerektiğini söylüyor.[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]10. Babam mesleginin gelecek vaad ettigini söyluyor.[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]11. Spor giyinmene bayılıyorum.[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]12. Sence popom çok mu küçük?[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]13. Ben ek kart istemiyorum. Bir kart ikimize yeter.[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]14. Çok eğlendiniz mi?[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]15. Bebeğimiz olursa adını sen koy aşkım.[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]16. Baaaak, bu eşyaları mutfak parasından arta kalanları biriktirerek aldım[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]17. Daha büyük ekranlı bir televizyon almak istersen alabilirsin.[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]18. Sana bir bira açmamı ister misin?[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]19. Bu sene tatile gitmesek de olur.[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]20. Bana bu kadar fazla vakit ayırma arkadaşlarını çok ihmal ediyorsun.[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]21. Evin küçüğü büyüğü olmaz şekerim. Ev evdir.[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]22. Arabayı birkaç yıl daha kullanalım, olmaz mı?[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]23. Bu akşam mantı mı yapayım, içli köfte mi, hünkar beğendi mi?[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]24. Sucuklu yumurta yapmana bayılıyorum.[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]25. Bebeğin mamasını ben yaparım, sen git uyu.[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]26. Annem ve babam bize geleceklermiş, haydi kaçalım.[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]27. Abime söyleyeyim, seni şirketine finansman müdürü yapsın.[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]28. 10 lira fazla bana, 5 ver sen[/FONT]

abartıya bakk tamam çoğu doğru ama tamamı diil %95 i :haha:

Geri