Kadınlardan İtiraflar

Bilge Gökçen

Yeni Üye
Üye
Kadınlardan İtiraflar
kadınlardan itiraflar özel itiraflar özel itiraf ilginç oku oku
Kadınlardan ilginç itiraflar, Cosmo'dan derleyerek buraya yazdım, bakalım ne düşüneceksiniz?

YALAN
Geçenlerde yolda bir ilkokul arkadaşıma rastladım. Çok değişmişti. İlkokulda gözlüklü, şişman ve her şeyi bilen bir kızdı ve sinir olurdum. Havadan sudan konuşurken, onun önemli bir şirkette genel müdür olduğunu öğrendim. "Sen ne iş yapıyorsun" diye sorunca dayanamayıp "Bir şirkette halkla ilişkiler müdürüyüm" dedim. Oysa muhasebeden öteye geçebilmiş değilim. Onca yıl oku, sonra muhasebede eleman olarak çalış. Tabii ki bu itirafımı ona yapamazdım.
Püskül, 30 , İstanbul

KABUL EDEMİYORUM
İki yıldır deliler gibi sevdiğim adam beni bir gecede terk etti. Etrafa karşı çok rahat, gittiğinden memnun olmuşum ve bu ayrılıktan hiç etkilenmemişim gibi davranıyorum. Hatta yeni bir flörtüm varmış izlenimi yaratıyor, arkadaşlarımın basit sorularına gizemli cevaplar veriyorum. Oysa her gece elimde bir kadeh şarap, kulağım kapıda onun gelmesini bekliyorum.
Aşık, 27, İstanbul

YEPYENİ KIYAFETLER
Facebook'ta kendi profilimde yayınladığım fotoğrafların çok özel olmasını istiyorum. Çünkü o fotoğrafları bütün arkadaşlarım görüyor. Bunun için kendi fotoğraflarıma photoshop yaparak, kendimi güzelleştirip öyle ekliyorum. Geçenlerde kayak kıyafetimi Facebook'ta daha önce kullanmış olduğumu farkettim ve son kayak tatilimde giydiğim kıyafetin renklerini photoshop kullanarak yeniledim. Böylece kayağa hep aynı kıyafeti giyiyormuş gibi görünmekten kurtuldum!
Dreamgirl, 21, İzmir

EVLİLİK
Bütün sevgililerime onlarla evleneceğimi söylüyorum. her biriyle ayrı ayrı evlilik hayalleri kuruyoruz ama gerçekte ben hiç biriyle evlenmeyi düşünmüyorum. Önümüzdeki yıl Amerika'ya gideceğim ve böylece hepsinden bir anda kurtulmuş olacağım. Üzgünüm beyler...
Miriam, 22, İstanbul

HAFİYE
Erkek arkadaşımın MSN'de kimlerle konuştuğunu çok merak ediyorum. Onun şifresini bulmak için hayatında önemli olan tüm sözcükleri denedim. Ve en sonunda tuttuğu takımı şifresi yaptığını farkettim. Onun evde olmadığını bildiğim zamanlarda onun adına oturum açıyordum. Özellikle kızlardan gelen mesajlar olduğunda da onlarla artık görüşmek istemediğimi ve kız arkadaşımı çok sevdiğimi yazıyordum. Böylece yavaş yavaş arkadaşları azaldı. Tabii bunun üzerine benim küçük oyunum da ortaya çıktı. Tabii ki bunu yaptığımı inkar ettim...
Leyla, 23, İstanbul

Geri