Kadınlardan korkulur.İşte örnek

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
Kadınlardan korkulur.İşte örnek
Erkekler boşuna ''siz kadınlardan korkulur''demiyorlar.Hakılılar ne yalan söyleyeyim.Niye mi haklılar?.Aşşağıdaki yazıyı okuyunca sizde benimle aynı fikirde olacaksınız!!!Bu yazı; bir kadının eşine yolladığı meilmiş.İlk okuduğumda kadına kızdım ama yazının sonuna doğru helal be dedim:D:DYaşasın iyi ki kadınız:meçhul:...:D:D:
kadin-ve-meil1-6510.jpg

Sevgili Kocacim,

Avrupadaki iş gezisinden donmeden sana haber vermek istedim, arabamla cok ufak bir kaza gecirdim,kotu bir kaza degil ve canim yanmadi,bana birsey olmadi onun icin endiselenmeni istemedim...Migrostan geri donerken tam evin garajina girecekken ayagim kaydi ve yanlislikla gaz pedalina basiverdim sonuna kadar...garaj kapisi hafif arizalandi ama senin arabanin tamponuna dokundurunca arabam en nihayet duruverdi...Cok ama cok ozur dilerim ve biliyorum ki senin o yufka yuregin ve muthis karakterinle beni affedersin...seni ne kadar cok sevdigimi biliyorsun canim benim...Aşağıda eksperin cekmiş oldugu resmi gönderiyorum, Seni tekrar kollarimin arasinda hissetmeyi 4 gozle bekliyorum kocacim...
NOT: Sen evde yokken sevgilin aradi....sevgiler....

Nasıl ama??İşte biz kadınlardan korkulur diye boşa demiyorlar:D

NOT: Sen evde yokken sevgilin aradi....sevgiler....

haha bu iyi..desene kocayı acayip süprizler beklioooo :D

Benzer Diğer Konularımız !

Geri