1. AuSSie-AnGeL

  AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  15 Şubat 2009
  Mesajlar:
  6.761
  Beğenilen Mesajlar:
  783
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  aNKaRa

  Kadınların erkeklerigeçtiği 10 alan !!

  Konu, 'Kadınca' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

  Kadınların Erkekleri Geçtiği 10 Alan.. Burdan bütün erkeklere bir gönderme yapıyorum.. Bakın Bakın araştırmalar ne diyorr erkeklerr... :bai:

  < Konu Resmi..>


  1-YATIRIM
  Mal sahibi olmakta üzerlerine yok...
  Bin protfolyada yapılan bir araştırmaya göre kadınların yatırımları erkeklerin yatırımlarına göre yüzde 18 oranında daha iyi. Bu kadınların yatırım yaparken daha uzun süre düşünmesinden kaynaklanıyor.

  2- TRAFiK

  Ölüm riskleri az Erkekler kadınlara göre yüzde 77 daha fazla ölme riski taşıyor.

  3- RAHATLIK
  Problemlerini kolayca söylüyor ve çözüyorlar...
  2000 kişi üzerinde yapılan araştırma kadınların problemlerini erkeklere göre daha çok dışa vurduğunu ve arkadaşlarıyla paylaştığını ortaya koydu. Araştırmaya katılan kadınların yüzde 53'ü arkadaşlarıyla canlarını sıkan problemleri konuşurken sadece yüzde 29 oranındaki erkekler sorunlarından bahsetti.

  4- iŞ HAYATI
  Doğru sektör seçip işsiz kalmıyorlar ABD İstatistik Kurumu'nun yaptığı araştırmaya göre 2007 Aralık ayından beri işini kaybedenlerin yüzde 80'i erkek. Bunun nedeni ise erkeklerin daha çok çalıştığı sektörleri krizin vurması.

  5- YÖNETiCiLiK
  Bu konu biraz tartışılır
  Bu konu biraz tartışılır ancak birçok uzman daha iyi dinledikleri düşündükleri problem çözdükleri için kadınların daha iyi yönetici olduğunun altını çiziyor.

  6- GÜZELLiK
  Geçmiş nesillere göre daha çekiciler
  Araştırmalar gösteriyor ki kadınlar gitgide daha da güzelleşirken erkekler aynı kalıyor. 2000 insanı 40 yıl boyunca izleyen araştırmacılar çekici kadınların ortalama standartların üstünde güzel çocuk doğurduğunu ortaya koydu. Ayrıca güzel kadınların ilk doğan çocukları da kız oluyor. Bu genç kızlar da geçmiş nesillere göre daha güzel.

  7- EĞiTiM
  Kısa sürede üniversiteden mezun olmayı başarıyorlar
  Yapılan bir araştırmaya göre kadınlar erkeklere göre üniversiteden daha kısa sürede mezun oluyor. Ancak burada erkeklerin hem okuyup hem çalışması ya da daha rahat olması gibi faktörler ön plana çıkıyor.

  8-BESLENME
  Sağlıklı besinleri tercih edip etten uzak duruyorlar
  Minnesote Üniversitesi tarafından 14 bin kişi üzerinde yapılan bir araştırmaya göre kadınlar erkeklere göre daha sağlıklı yiyecekleri seçiyor. Erkekler donmuş pizza ya da kırmızı et yerken kadınlar meyve ve sebzeyi tabaklarına koyuyor.

  9- SAĞLIK
  Bağışıklık sistemleri erkeklere göre çok güçlü
  Bağışıklık sistemi erkeklere göre daha güçlü ve daha az hasta oluyorlar. Östrojen kadınların gizli silahı . Bu hormon enfeksiyonlarla savaşta kadınlara ekstra güç veriyor.

  10- YAŞAM
  100 yaşın üzerindekilerin çoğu kadın
  Dünya üzerinde 100 yaşının üstünde olan insanların yüzde 85'i kadın. Genelden kadınlar erkeklere göre 5-10 yıl daha uzun yaşıyor.   
Kadınların erkeklerigeçtiği 10 alan !! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 10 TL limuzin satıyorum alan varmı?

  10 TL limuzin satıyorum alan varmı?

  arkidişlerim ve öndişlerim:laugh:tamam tamam espiriydi:haha:nenelerimizin zamanından kalma limuzin :9 kim ister ben bunu 10 TL satıyorum 15'di ama size promosyon 10 TL :laugh:
 2. Patatesin sıra dışı 10 kullanım alanı

  Patatesin sıra dışı 10 kullanım alanı

  Ben bu yazıyı okuyunca dediğim ilk şey''vay be bak sen şu patatese '':Dcümlesi oldu:)Yemek dışında bir çok işe yarıyormuş baksanıza.Size benim gibi çok şaşıracaksınız.Patates deyip geçmemek lazım:ehi: Vücuda enerji veren, halsizliği ve yorgunluğu gideren, kandaki şeker oranını düşüren patatesi yenilmesinden başka faydaları da olduğunu biliyor muydunuz? Reader's Digest sitesinde yer...
 3. Kadınların erkekleri geçtiği 10 alan ....

  Kadınların erkekleri geçtiği 10 alan ....

  1-YATIRIM Mal sahibi olmakta üzerlerine yok Bin protfolyada yapılan bir araştırmaya göre kadınların yatırımları erkeklerin yatırımlarına göre yüzde 18 oranında daha iyi Bu kadınların yatırım yaparken daha uzun süre düşünmesinden kaynaklanıyor 2- TRAFiK Ölüm riskleri az Erkekler kadınlara göre yüzde 77 daha fazla ölme riski taşıyor 3- RAHATLIK Problemlerini kolayca söylüyor ve...
 4. Kadınların Erkeklerden Üstün Olduğu 10 Alan

  Kadınların Erkeklerden Üstün Olduğu 10 Alan

  kadınlar erkeklerden üstündür kadınların erkeklerden üstünlüğü kadının erkekten üstünlüğü erkeklerin kadınlardan Bana göre kadınlar her alanda erkeklerden üstün ama 10 alandaki üstünlüğü araştırmalarla kanıtlanmış :tik: 1-YATIRIM Mal sahibi olmakta üzerlerine yok... Bin protfolyada yapılan bir araştırmaya göre kadınların yatırımları erkeklerin yatırımlarına göre yüzde 18 oranında daha iyi....
 5. kadınların meşhur 10 kelimesi :)

  kadınların meşhur 10 kelimesi :)

  erkeklerin meşhur 10 kelimesi Kadınların meşhur 10 kelimesii :) 1. Peki İşte en tehlikeli kelime: Peki… Öyle bi......r söyleriz ki kavgada o küçücük kelimeyi, öyle anlamlar yükleriz ki üzerine, o an her şeyi bırakıp gitmek isteriz. Avına saldıran bir kaplan kadar hırçın ama bir o kadar da sessiz oluruz. “Peki” dedik, kavga bitti sandın di mi?? Yok öyle bir şey. “Peki” demiş kadın matador...

Sayfayı Paylaş