1. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.419
    Ödül Puanları:
    113

Kadınların gebe kalma özellikleri ne zaman azalmaya başlar ?

Konu, 'Gebelik' kısmında *BEYZA* tarafından paylaşıldı.

Tüp Bebek,tüp bebek tedavisi,yumurta kalitesi,AMH testi,düşük,kadınların doğurganlığı,kadınlarda doğurganlık yüksek olduğu dönemler hakkında bilgiler

< Konu Resmi..>

Bir kadının doğurganlığı 35 yaşından itibaren önemli ölçüde düşmeye başlar.
    Yaşla birlikte azalan yumurta sayıları tüp bebekteki başarıyı düşüren önemli bir konudur.

Yine, yumurta kalitesi ve döllenme oranları da 35 yaşından itibaren azalır.

Bu konuda yorum yapmaya yardımcı birçok test vardır.

AMH testi ise yumurtanın kalitesinden çok elde edilecek yumurta sayısıyla ilgili bilgi verebilmektedir.

Araştırmalara göre kadınlar nasıl olsa tüp bebek tedavisi var diye değil ancak doğru adamı bulmadıklarını düşündükleri için evliliği ve anne olmayı ertelemektedirler. Ancak kadınlara bu konuda tavsiyemiz mümkünse anne olmayı 40 lı yaşlara ertelememeleridir.

40 yaşından sonra her yıl işler çok daha zorlaşmaktadır.

Kadınların gebe kalma özellikleri ne zaman azalmaya başlar ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamilelik lekeleri ne zaman başlar

hamilelik lekeleri ne zaman başlar

hamilelik lekeleri ne zaman başlar, gebelik lekeleri ne zaman başlar konusunda yardımınızı rica ediyorum. Sağolun.
  2. hamilelik mide bulantısı ne zaman başlar

hamilelik mide bulantısı ne zaman başlar

Hamilelik sürecindeki mide bulantısı ne zaman başlar ? Hangi aylarda başlar
  3. Hamilelikte baş dönmesi ne zaman başlar?

Hamilelikte baş dönmesi ne zaman başlar?

gebelik belirtileri,gebelikte baş dönmesi e zama başlar,hamilelik belirtileri,hamilelik belirtisi baş dönmesi ,erken gebelik belirtileri ve baş dönmesi hakkında bilgiler Sağlıklı bir gebelik için hamilelik süresince anne vücudunda birçok değişiklik oluşmaktadır. Bu değişiklikler döllenme ile başlar ve hamilelik süresince devam eder. Tüm organ sistemleri etkilenir. Aşağıda özetle...
  4. Hamileyim gebelik belirtilerim ne zaman başlar?

Hamileyim gebelik belirtilerim ne zaman başlar?

Hamileliğin en önemli habercisi adet gecikmesi olsa da bazı erken belirtiler adet gecikmesinden önce bile hamileliğe işaret edebilir. Unutulmaması gereken bu belirtilerin kadından kadına hatta hamilelikten hamileliğe değişiklik gösterdiğidir. Her adet döneminde kadının vücudu özellikle yumurtlamadan sonra hamileliğe hazırlanmaya başlar. Ve bu dönemde pregesteron dediğimiz rahimin iç duvarını...
  5. Hamilelikte karın büyümesi ne zaman başlar arkadaşlarım

Hamilelikte karın büyümesi ne zaman başlar arkadaşlarım

Kızlar selamlar benim derdim biraz ağır gibi, ben erkek arkadaşımla korumasız olarak ilişkiye girdim ve test yaptım tam iki aylık hamileyim ne yapacam bilmiyorum. Biliyorum kızacaksınız ama lütfen bana yardım edin benim karnım ne zaman büyümeye başlayacak ne yapmam lazım babam duysa vallahide billahide beni öldürür :S bana lütfen ylardım edin ne yapayım anneme mi söyleyim ablama mı şaşırdım...

Sayfayı Paylaş