1. ASİMELEK

  ASİMELEK Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  13 Aralık 2010
  Mesajlar:
  4.422
  Beğenilen Mesajlar:
  2.168
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  yüreğimin yüreği

  Kadınların Genel Yalanları

  Konu, 'Kadınlar ve Erkekler' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

  yalanlar,kadınların söylediği yalanlar,en basit yalanlar,pembe yalanlar,kadın erkek ilişkileri,ilişkiler arasındaki beyaz yalanlar,en çok kullanılan yalanlar.  kim ben yalan konuşmam diyorsa yalan söylüyordur :D:D yeryüzünde yalan konuşmayan hiç kimse yoktur. bu yalanlar bazen küçük ve beyaz yalanlar,bazen pembe yalanlar bazen de büyük yalanlardır. nasıl ki erkekler yalan söylüyorsa biz kadınlarda en az onlar kadar yalan söylüyoruz itiraf ediyorum benimde yalan konuştuğum zamanlar oluyor ama ne yapayım mecbur kalıyorum :utan::melo:

  [​IMG]

  işte bizlerin söylediği başlıca genel yalanlar :D:D

  Senin için çok da deli olmuyorum!

  Tabiki de deliriyor! Bu yalan ilişkilerde söylenen en sık yalanlardan biri. Kadınlar kendilerini üzen bir erkeğe duygusal savunma mekanizması olarak söylerler bu yalanı.

  Mesela, eğer bir erkek sevgilisinin doğum gününü unutmuşsa yada ona eski kız arkadaşının ismiyle seslenmişse, kadının söyleyeceği en klasik yalanlardan biri budur. Bunu kendine ve karşısındakine itiraf etmek yerine sanki hiç umrunda değilmiş gibi davranmak, kadınların en sık başvurduğu yöntemdir.

  Bu yalanı anlaması çok kolaydır çünkü kadınlar rahatsız olduklarını çok çabuk belli ederler. Bir kadın bir erkekten aklını okumasını ve onu anlamasını bekler. Bu kulağa pek hoş gelmiyor tabi ki.
  Kadınların dilinde ‘Hayır kızgın değilim demek’ aslında ‘Yapabilsem seni şu an vurabilirim!’ anlamına gelir.

  Agresif hallerinden çok kolay anlayabilirsiniz onları.
  Ne yapmanız gerekiyor? Ona gerçekten ne hissetiğini ve niye bu kadar sinirli olduğunu sormalısınız.
  Erkek arkadaşlarınla eğlenmeye gitmen benim için hiç problem değil!

  Böyle bir kızla berebarseniz, en süper kız arkadaşa sahipsiniz. Ama o kadar da emin olmayın! Bu duyduğunuz ne kadar hoşunuza gitse de aslında gerçek değil. Hiçbir kadın kendi erkeğinin kadınlarla dolu bir gece kulübüne gitmesini istemez. Bu yalan aslında ilk yalana benziyor.
  Umursamazmış gibi davransa da hiçbir kadın sevgilisinin seksi kadınlarla dolu olduğu bir ortama gitmesini istemez.

  Aslında kadınlar her türlü erkek erkeğe buluşmadan rahatsız olurlar. Böyle bir durumda kadının yapacağı şey bu beş yalandan birini söyleyip erkeği test etmektir.

  Bu yalan birinci yalan kadar anlaşılır değildir.En iyisi böyle bir cümleye her zaman tedbirle yaklaşmaktır. Ne yapmanız gerekiyor? Bunun en güzel çözümü hiç dışarı çıkmamaktır.Yada dışarı çıkıp haftalar hatta aylar boyu bu olayla ilgili iğnelemeleri dinlemektir. Seçim sizin.

  Şu an yeni bir ilişkiye hazır değilim!

  Her ne kadar son derece iyi niyetle ret kararını yumuşatmak için söylense de, bu cümle de hemen her zaman yalandır.

  Üstelik kimi zaman ‘Son zamanlarda kötü bir ilişkiden çıktım, tekrar incinmek istemiyorum.’ ya da ‘Şu sıralar bir erkek arkadaşa zaman ayıramayacak kadar kariyerimle meşgulum.’ gibi cümlelerle süslenmesi de hiç az rastlanır bir durum değildir. Gerçek ise yalnız bir kadın sizden hoşlanıyorsa her koşulda size ayıracak zamanı bulabilecek olduğudur. Bu kadar basit.

  Karşınızdaki kadın fazla mı rahatsız görünüyor veya göz temasından kaçınıp uzun açıklamalar mı yapıyor? Kesinlikle yalan söylüyor! Ne yapmanız gerekiyor? Karşınızdakini rahat bırakın. Bırakın gerçeğin farkında oldunuzu bilmesin. İyisi mi ona inanmış gibi davranıp yolunuza devam edin.

  Bu akşamlık da hesap benden olsun hiç sorun değil, nasıl olsa hep sen ödüyorsun
  Bu da yalan. Hepsi için doğru olmasa da, birçok kadın hala özellikle ilk buluşmada hesabı erkeğin ödemesini bekliyor. Eğer sık sık hesabı ödemekten kaçınırsa, bu kadının zihninde gizliden gizliye erkeği beleşçi konumuna yerleştiricektir.

  Eğer ‘Ben öderim.’ deyip de cüzdanını bulmak için çantasına yönelmiyorsa, anlayın ki gerçekten ödeme niyetinde değildir.
  Ne yapmanız gerekiyor? Buluşmaya ancak hesabın tümünü ödeyebilceksen git. İlişkinin ilerki aşamalarında ise aranızda kendiliğinden bir anlaşma doğacaktır. Ancak özellikle flört aşamasında beleşçi görünme riskine karşı önlemini al ve hesabı sen öde.

  Müthiştin!

  Bu ifade ise geniş **** yalanları kategorisine giriyor. Kadınlar bir erkeğe bağlandıklarında ona odaklanarak aradıklarını bulduklarına inanırlar. Kadınların böyle bir eğilimi olduğundan partnerlerine de genellikle duymak istediklerini söylemeyi yeğlerler. Orgazm yalanı gibi!

  Konu sekse gelince, kadının söylediklerinin çoğunu şüphe ile karşılamakta fayda var. Ne yapmanız gerekiyor? Bir kadından asla cinsel deneyimlerini değerlendirmesini istemeyin. Eğer kendisi yalan söylemeyi seçerse yalnızca gülüp geçin. Bu bir anlamda ‘Söylediklerin gururumu okşasa da ciddiye almıyorum, benim için önemli olan mutluluğumuz’ diyebilirsiniz

  Kadınlar erkeklerden daha az yalan söyler sözüne bir kadın olarak katılmıyorum ben. Malesef ki kimin işine, nasıl gelirse o kadar yalan konuşuyor ve yine malesef ki yalan söyleyen de aranmamalı suç, birde söyletene bakılmalı. Yalansız, mutlu ve dürüst ömürler dileriz.
  :haha: vayy be biz neymişizzzzz

   
  MeLOo bunu beğendi.
 2. MeLOo

  MeLOo Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  30 Mart 2011
  Mesajlar:
  592
  Beğenilen Mesajlar:
  391
  Ödül Puanları:
  63
  ben bu katagoriye azzzcıkkın giriom :D:D pat pat söylerim ben:D hediye almış mesela geçen hiiç kullanmıcağm bişi bu ne böle dedim saydım ettim ama gene de sağol dedim :haha: aman naapim yane rol mü yapim
   
  ASİMELEK bunu beğendi.
 3. ASİMELEK

  ASİMELEK Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  13 Aralık 2010
  Mesajlar:
  4.422
  Beğenilen Mesajlar:
  2.168
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  yüreğimin yüreği
  meloo sende kendimi görüyom bacımm :haha: iyi etmişin tebii :eferin: sana yavrum
   
  MeLOo bunu beğendi.
 4. MeLOo

  MeLOo Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  30 Mart 2011
  Mesajlar:
  592
  Beğenilen Mesajlar:
  391
  Ödül Puanları:
  63
  soorma gitmiş bide dandik dundik bişeye olmıcak para vermiş :D:D ver sen bana parasını ben alırım yada ben beğenim sen al dmi :D soonra sen mutluu ben mutluu :haha: kaç kere söledim akıllanmadı :D:D
   
  ASİMELEK bunu beğendi.
 5. ASİMELEK

  ASİMELEK Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  13 Aralık 2010
  Mesajlar:
  4.422
  Beğenilen Mesajlar:
  2.168
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  yüreğimin yüreği
  evet bak sen beğen o alsın :D:D ben o yönden şanslıyım bak :D:D
   
  MeLOo bunu beğendi.
 6. MeLOo

  MeLOo Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  30 Mart 2011
  Mesajlar:
  592
  Beğenilen Mesajlar:
  391
  Ödül Puanları:
  63
  öle yapıyodukda çoooook içiinden gelmiş almış bende alıp alcağana pişman ettim gene tööbe etti :haha:
   
 7. Cennet-ul Meva

  Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  12 Ağustos 2009
  Mesajlar:
  1.200
  Beğenilen Mesajlar:
  156
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  ❀⊱╮ ѦчЄπ
  hihi..:D
  Emeginize sgalik kizlar.
   
  ASİMELEK ve MeLOo bunu beğendi.
Kadınların Genel Yalanları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Yalan yalanlar yalanlarımız...

  Yalan yalanlar yalanlarımız...

  İnsanları en çok mutlu eden ve en çok hoşlandıkları şey; YALAN!!!!! İnanma yalanın evi zaten. Üstelik yalan ne kadar büyük, ne kadar abartılı ise o kadar hoşa gitmekte.... Çalışkan birine "çalışkansın" dediğinizde fazla etkilenmez, bunu biliyordur zaten...Tembel birine "çalışkansın" dediğinizde hoşuna gider , "çok çalışkansın" dediğinizde yalan olduğunu...
 2. Eğitim-Sen'e Kadın Genel Başkan

  Eğitim-Sen'e Kadın Genel Başkan

  Eğitim-Sen'e Kadın Genel Başkan Eğitim-Sen'in hafta sonu yapılan Genel Kurulu'nda Zübeyde Kılıç Öztürk başkan seçildi. Sendikanın yedi kişiden oluşan yönetiminde dört erkek, üç kadın yeralıyor. BİA Haber Merkezi - Ankara 12 Mayıs 2008, Pazartesi Nilüfer ZENGİN Eğitim ve Bilim Emekçileri Sendikası (Eğitim-Sen)'in hafta sonu gerçekleşen 3.Olağan Genel Kurulu'nda yeni yönetim seçildi....
 3. Dünya genelinde kadınlarla ilgili çok ilginç bilgiler

  Dünya genelinde kadınlarla ilgili çok ilginç bilgiler

  dünya ile ilgili ilginç bilgiler kadınlarla ilgili ilginç bilgiler kadınlarla yazılar makaleler Dünyadaki işlerin %66'sı kadınlar tarafından görülüyor. Buna karşın kadınlar dünyadaki toplam gelirin ancak %10'una sahipler. Dünya'daki mal varlığının ise % 1'ine sahipler. Başka bir değişle dünyadaki işlerin % 34'ü erkekler tarafından görülüyor ama erkekler...
 4. kadınların aşk yalanları

  kadınların aşk yalanları

  Kadınların Aşk Yalanları Kadınların da aşk yalanları en az erkeklerinki kadar kalabalık! Kendini önemli hissettirme, birlikte olduğu erkeği kendine bağlama ya da tam tersi... Konu ne olursa olsun her kadının yalan söylediği zamanlar olur, tabii nedenleri de... Sana kızgın değilim Kadınlar, ilişkilerinde en çok başvurdukları bu yalanı genellikle belirli bir korunma mekanizması oluşturmak...
 5. Kadının aşk yalanları

  Kadının aşk yalanları

  Kadınların da aşk yalanları en az erkeklerinki kadar kalabalık! Kendini önemli hissettirme, birlikte olduğu erkeği kendine bağlama ya da tam tersi... Konu ne olursa olsun her kadının yalan söylediği zamanlar olur, tabii nedenleri de... Sana kızgın değilim Kadınlar, ilişkilerinde en çok başvurdukları bu yalanı genellikle belirli bir korunma mekanizması oluşturmak için söylerler. Sanki...

Sayfayı Paylaş