gebe
 1. MEÇHUL

  MEÇHUL Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  18 Ekim 2008
  Mesajlar:
  8.875
  Beğenilen Mesajlar:
  66
  Ödül Puanları:
  48
  Şehir:
  şehr-i MEÇHUL

  Kadınların kadeh tutuşlarına göre kişilikleri

  Konu, 'Kadınlar' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

  Londra Üniversitesi Psikiyatri Enstitüsü’nden Glenn Wilson'ın yürüttüğü bir araştırma, içki içme şeklinin bireyin kişiliğini de yansıttığını ortaya çıkardı. Karakteri belirleyen etmenlerden birinin de vücut dili olduğunu söyleyen Wilson, içki içilme şekline göre sekiz karakter belirledi.
  1- Cilveli; Kadehini narin bir şekilde tutan ve parmaklarını dışa doğru açan kadınların seçtiği kışkırtıcı yol. Cilveli içiciler, birinin dikkatini çekmek isterse, kadehinden bir yudum alırken gözü istediğinin üzerinde olur.

  Hangi Ünlüler Cilveli? Jordan, Paris Hilton


  2- Dedikoducu; Genellikle kadın içicilerde görünür. Kalabalık bir grup içinde başkasının dedikodusunu yapan kadınlar, içkilerini içerken kadeh ya da şişeyi çevirirler ve el kol hareketleri yaparlar.

  Hangi Ünlüler Dedikoducu? Kate Moss, Sadie Frost


  3- Eğlenceli; Hem erkek hem de kadın içicilerde görülebilir. Bu kişiler arkadaşları ile olmaktan ve gülmekten hoşlanır. Kadeh yudumlama süreleri kısacıktır ve arkadaşları arasında konuşulanlardan en ufak bir ayrıntıyı kaçırmak istemezler.

  Hangi Ünlüler Eğlenceli? Sarah Harding


  4- Utangaç; Hem kadın hem erkeklerde görülebilir. Korumacıdırlar ve içkilerini hiçbir zaman tamamen bitirmezler. İçerken avuçları kapalıdır.

  Hangi ünlüler Utangaç? Scarlet Johansson, Natalie Portman


  5- Buzkraliçesi; Soğuk ve savunucu kadınlar içkilerini şarap bardağından ve kısa bardaktan içmeyi tercih ederler. İçkileri ile bile aralarında bir mesafe vardır.

  Hangi ünlüler Buz Kraliçesi? Victoria Beckham


  6- Çapkın; Çapkınlar kadehleri ile sürekli oynarlar. İçkilerini birlikte yudumladıkları kişilere küçük dokunuşlar yaparlar.

  Hangi ünlüler Çapkın? Russel Brand, David Walliams


  7- Züppe; Kendine gereğinden fazla güvenli ve kibirli bu kişiler içki içerken de duruşlarından emindir. İçkilerini içerken gözleri sürekli etrafta olan ve bulundukları mekanın sahipleri olduğunu sanan bu bireyler, sarhoş olana kadar içerler ve en sonunda sandalyelerine otururlar.

  Hangi ünlüler Züppe? Peter Andre, David Cameron, Jason Statham


  8- Kavgacı; Hırçınlıkları ile dikkatleri çekerler ve genellikle erkektirler. Büyük bardak veya şişeleri tercih ederler. Bardaklarını birer silah sembolü olarak görürler.

  Hangi ünlüler Kavgacı? John Prescott, Russel Crowe


   
Kadınların kadeh tutuşlarına göre kişilikleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Aylara Göre Kişiliğiniz...

  Aylara Göre Kişiliğiniz...

  OCAK=Hırslı ve ciddi kişilik.Öğrenmeyi ve öğretmeyi sever.İnsanların zaaflarını ortaya çıkarmaktan hoşlanır.Çok eleştirir.Akıllı ve programı planlıdır.Çok çalışır ve üretkendirç.Duyarlı ve derin hisleri olan biridir.İnsanı nasıl mutlu edeceğini iyi bilir.Çocukları sever,evcil ve sadık bir eş olur,sıkılgan yapılıdır. ŞUBAT=Somut şeylere önem verir.Sessi,utangaç ve ağır kanlıdır.Kendine güveni...
 2. Gülüşe göre kişilik :D

  Gülüşe göre kişilik :D

  Hahahahaha: En ilkel gülüş şeklidir Her durum karşısında yapılabilir... Ehüehüehü: Espiri yaptı bal kabağı gülüşüdür herkesler yapamıca için yapımı zordur... innnıhohhaha: Sinsi olan bu gülüş literatüre bizans kahkası diye geçmiştir bir sonraki replik:"oyna türk kızı" olucaktır... hohohoho: Gülen kişinin şişman olduğunu belirtir samimidir... keh keh: Adilik...
 3. Ses Tonuna Göre Kişilik

  Ses Tonuna Göre Kişilik

  ses tonu ve kişilik ses tonu kullanımı ve kişilik yazı tipine göre karakter analizi Meleklerim konuşma tarzımız, sesimizin kullanımı ve tonu, kişiliklerimizi ele veriyormuş :tik: Eşek tipi: Ses tonu aşağı olan bu insanlar küstahtırlar. Öküz tipi: Alçak tondan başlayıp yüksek tonla bitirerek konuşurlar. Tatmin olmayan ve şikayetçi insanlardır. Kadın tipi: Sapıktırlar; yüksek, alçak ve...
 4. Aylara göre kişiliğimiz

  Aylara göre kişiliğimiz

  Aylara göre kişilik aylara göre kişilik özellikleri.Meleklerim ben bu ayda doğdum aceba nasıl biriyim diye merak ettim belki benim gibi merak edenler vardır diye böyel bi konu açtım OCAK AYINDA DOĞANLAR Hırslı ve ciddi kişilik Öğrenmeyi ve öğretmeyi sever İnsanların zaaflarını ortaya çıkarmayı sever Çok eleştirir Akıllı ve planlı programlıdır Çok çalışır ve üretkendir Duyarlı ve derin...
 5. Tektaşınıza Göre Kişiliğiniz

  Tektaşınıza Göre Kişiliğiniz

  tek taş tek taş seçimi Sevgili melekler, elinizde ki tektaş yüzük modelinize bakın ve aşağıda sıraladığımız maddelere göre kişiliğinizi test edin. Bakalım yaptığınız tek taş seçimi kişiliğinizi ortaya çıkaracak mı ? :tik: 1)Klasik tektaş: Her çeşit kadın Klasik tektaşlar en yaygın modellerden birisidir. Taş odaklı düz modeller hemen hemen her çeşit kadın tarafından tercih edilir....

Sayfayı Paylaş