1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    65
    Ödül Puanları:
    48

Kadınların kadeh tutuşlarına göre kişilikleri

Konu, 'Kadınlar' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Londra Üniversitesi Psikiyatri Enstitüsü’nden Glenn Wilson'ın yürüttüğü bir araştırma, içki içme şeklinin bireyin kişiliğini de yansıttığını ortaya çıkardı. Karakteri belirleyen etmenlerden birinin de vücut dili olduğunu söyleyen Wilson, içki içilme şekline göre sekiz karakter belirledi.
    1- Cilveli; Kadehini narin bir şekilde tutan ve parmaklarını dışa doğru açan kadınların seçtiği kışkırtıcı yol. Cilveli içiciler, birinin dikkatini çekmek isterse, kadehinden bir yudum alırken gözü istediğinin üzerinde olur.

Hangi Ünlüler Cilveli? Jordan, Paris Hilton

2- Dedikoducu; Genellikle kadın içicilerde görünür. Kalabalık bir grup içinde başkasının dedikodusunu yapan kadınlar, içkilerini içerken kadeh ya da şişeyi çevirirler ve el kol hareketleri yaparlar.

Hangi Ünlüler Dedikoducu? Kate Moss, Sadie Frost

3- Eğlenceli; Hem erkek hem de kadın içicilerde görülebilir. Bu kişiler arkadaşları ile olmaktan ve gülmekten hoşlanır. Kadeh yudumlama süreleri kısacıktır ve arkadaşları arasında konuşulanlardan en ufak bir ayrıntıyı kaçırmak istemezler.

Hangi Ünlüler Eğlenceli? Sarah Harding

4- Utangaç; Hem kadın hem erkeklerde görülebilir. Korumacıdırlar ve içkilerini hiçbir zaman tamamen bitirmezler. İçerken avuçları kapalıdır.

Hangi ünlüler Utangaç? Scarlet Johansson, Natalie Portman

5- Buzkraliçesi; Soğuk ve savunucu kadınlar içkilerini şarap bardağından ve kısa bardaktan içmeyi tercih ederler. İçkileri ile bile aralarında bir mesafe vardır.

Hangi ünlüler Buz Kraliçesi? Victoria Beckham

6- Çapkın; Çapkınlar kadehleri ile sürekli oynarlar. İçkilerini birlikte yudumladıkları kişilere küçük dokunuşlar yaparlar.

Hangi ünlüler Çapkın? Russel Brand, David Walliams

7- Züppe; Kendine gereğinden fazla güvenli ve kibirli bu kişiler içki içerken de duruşlarından emindir. İçkilerini içerken gözleri sürekli etrafta olan ve bulundukları mekanın sahipleri olduğunu sanan bu bireyler, sarhoş olana kadar içerler ve en sonunda sandalyelerine otururlar.

Hangi ünlüler Züppe? Peter Andre, David Cameron, Jason Statham

8- Kavgacı; Hırçınlıkları ile dikkatleri çekerler ve genellikle erkektirler. Büyük bardak veya şişeleri tercih ederler. Bardaklarını birer silah sembolü olarak görürler.

Hangi ünlüler Kavgacı? John Prescott, Russel Crowe

Kadınların kadeh tutuşlarına göre kişilikleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Göz renginize göre kişiliğiniz

Göz renginize göre kişiliğiniz

ela gözlü ünlüler ela göz gözlü insanların özellikleri gözün özellikleri Mavi gözlüler: Durağan olmayı sevmeyen, enerji dolu, karar verme yeteneğine sahip, pozitif, eli açık kişilerdir. En büyük kusurları gerçeği görmekte zorlanıp hayalperest oluşlarıdır. Çevreleri tarafından da çok sevilirler… Yeşil gözlüler: Sevdiklerini kırmayan bir yapıya sahip olan yeşil gözlüler, çok sinirli...
  2. zevkinize göre kişiliğiniz

zevkinize göre kişiliğiniz

Zevkler kişiliğin aynasıdır. Zevklerinize göre nasıl bir kişiliğe sahipsiniz? Huzur, kaşif ya da eğlence insanı mısınız? Zevkinize Göre Kişiliğinizi Öğrenin!
  3. Göz şeklinize göre kişiliğiniz

Göz şeklinize göre kişiliğiniz

Kızlar herşeye göre kişilik tahmini yapılıyor...Şimdide göz şekline göre kişilik tahmini yapılmış...Hadi bakalım kim hangi kişiliğe sahip hepsi çıkıcak ortaya :D:D Patlak gözler inat ve azim gösterir. Gözleri patlak olanların başladıkları işi bitirmeden bıraktıkları görülmemiştir. Böyle kimseler kuvvetli bir hafıza sahibidirler ve ayrıntılara çok önem verirler. Gözleri yuvarlak, berrak...
  4. İmzaya göre kişilik özellikleri

İmzaya göre kişilik özellikleri

imzaya göre kişilik Herkesin imzasının aslında bir kişiliği varmış.İmza deyip geçmemeli o imzanın altında yatan ve imza sahibinin kişilik özelliklerini yansıtan bilgileri sizler için sunuyorum bakalım sizin imzanızın özellikleri nelermiş Grafoloji (yazı bilimi) Avrupa ve Amerika'da sıklıkla başvurulan bir ilim dalı. İstihbarat teşkilatları olayları çözümlemek, büyük şirketler eleman alımında...
  5. Aylara göre kişiliğimiz

Aylara göre kişiliğimiz

Aylara göre kişilik aylara göre kişilik özellikleri.Meleklerim ben bu ayda doğdum aceba nasıl biriyim diye merak ettim belki benim gibi merak edenler vardır diye böyel bi konu açtım OCAK AYINDA DOĞANLAR Hırslı ve ciddi kişilik Öğrenmeyi ve öğretmeyi sever İnsanların zaaflarını ortaya çıkarmayı sever Çok eleştirir Akıllı ve planlı programlıdır Çok çalışır ve üretkendir Duyarlı ve derin...

Sayfayı Paylaş