1. MEÇHUL

  MEÇHUL Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  18 Ekim 2008
  Mesajlar:
  7.814
  Beğenilen Mesajlar:
  65
  Ödül Puanları:
  48
  Şehir:
  şehr-i MEÇHUL

  Kadınların kadeh tutuşlarına göre kişilikleri

  Konu, 'Kadınlar' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

  Londra Üniversitesi Psikiyatri Enstitüsü’nden Glenn Wilson'ın yürüttüğü bir araştırma, içki içme şeklinin bireyin kişiliğini de yansıttığını ortaya çıkardı. Karakteri belirleyen etmenlerden birinin de vücut dili olduğunu söyleyen Wilson, içki içilme şekline göre sekiz karakter belirledi. 1- Cilveli; Kadehini narin bir şekilde tutan ve parmaklarını dışa doğru açan kadınların seçtiği kışkırtıcı yol. Cilveli içiciler, birinin dikkatini çekmek isterse, kadehinden bir yudum alırken gözü istediğinin üzerinde olur.

  Hangi Ünlüler Cilveli? Jordan, Paris Hilton


  2- Dedikoducu; Genellikle kadın içicilerde görünür. Kalabalık bir grup içinde başkasının dedikodusunu yapan kadınlar, içkilerini içerken kadeh ya da şişeyi çevirirler ve el kol hareketleri yaparlar.

  Hangi Ünlüler Dedikoducu? Kate Moss, Sadie Frost


  3- Eğlenceli; Hem erkek hem de kadın içicilerde görülebilir. Bu kişiler arkadaşları ile olmaktan ve gülmekten hoşlanır. Kadeh yudumlama süreleri kısacıktır ve arkadaşları arasında konuşulanlardan en ufak bir ayrıntıyı kaçırmak istemezler.

  Hangi Ünlüler Eğlenceli? Sarah Harding


  4- Utangaç; Hem kadın hem erkeklerde görülebilir. Korumacıdırlar ve içkilerini hiçbir zaman tamamen bitirmezler. İçerken avuçları kapalıdır.

  Hangi ünlüler Utangaç? Scarlet Johansson, Natalie Portman


  5- Buzkraliçesi; Soğuk ve savunucu kadınlar içkilerini şarap bardağından ve kısa bardaktan içmeyi tercih ederler. İçkileri ile bile aralarında bir mesafe vardır.

  Hangi ünlüler Buz Kraliçesi? Victoria Beckham


  6- Çapkın; Çapkınlar kadehleri ile sürekli oynarlar. İçkilerini birlikte yudumladıkları kişilere küçük dokunuşlar yaparlar.

  Hangi ünlüler Çapkın? Russel Brand, David Walliams


  7- Züppe; Kendine gereğinden fazla güvenli ve kibirli bu kişiler içki içerken de duruşlarından emindir. İçkilerini içerken gözleri sürekli etrafta olan ve bulundukları mekanın sahipleri olduğunu sanan bu bireyler, sarhoş olana kadar içerler ve en sonunda sandalyelerine otururlar.

  Hangi ünlüler Züppe? Peter Andre, David Cameron, Jason Statham


  8- Kavgacı; Hırçınlıkları ile dikkatleri çekerler ve genellikle erkektirler. Büyük bardak veya şişeleri tercih ederler. Bardaklarını birer silah sembolü olarak görürler.

  Hangi ünlüler Kavgacı? John Prescott, Russel Crowe


   
Kadınların kadeh tutuşlarına göre kişilikleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Göz renginize göre kişiliğiniz

  Göz renginize göre kişiliğiniz

  ela gözlü ünlüler ela göz gözlü insanların özellikleri gözün özellikleri Mavi gözlüler: Durağan olmayı sevmeyen, enerji dolu, karar verme yeteneğine sahip, pozitif, eli açık kişilerdir. En büyük kusurları gerçeği görmekte zorlanıp hayalperest oluşlarıdır. Çevreleri tarafından da çok sevilirler… Yeşil gözlüler: Sevdiklerini kırmayan bir yapıya sahip olan yeşil gözlüler, çok sinirli...
 2. Burun Yapınıza Göre Kişiliğiniz

  Burun Yapınıza Göre Kişiliğiniz

  uzun burunlu erkekler burun çeşitleri büyük burunlu erkekler düzgün burun büyük saç *Büyük burun (Şekil 3, No. 1) - kibirli, şöhret tutkunu, başına buyruk ve enerjik. *Alnın uzantısı şeklindeki burun (Şekil 3 No. 2) -şöhret tutkunu. *Uzun burun (Şekil 3, No. 3) - bencil, ********* rezil, hırsızlığa meyilli ve ahlaksız. *Ağza doğru sarkmış burun (Şekil 3, No. 4) - hassaslık. *Sivri uçlu...
 3. zevkinize göre kişiliğiniz

  zevkinize göre kişiliğiniz

  Zevkler kişiliğin aynasıdır. Zevklerinize göre nasıl bir kişiliğe sahipsiniz? Huzur, kaşif ya da eğlence insanı mısınız? Zevkinize Göre Kişiliğinizi Öğrenin!
 4. İmzaya göre kişilik özellikleri

  İmzaya göre kişilik özellikleri

  imzaya göre kişilik Herkesin imzasının aslında bir kişiliği varmış.İmza deyip geçmemeli o imzanın altında yatan ve imza sahibinin kişilik özelliklerini yansıtan bilgileri sizler için sunuyorum bakalım sizin imzanızın özellikleri nelermiş Grafoloji (yazı bilimi) Avrupa ve Amerika'da sıklıkla başvurulan bir ilim dalı. İstihbarat teşkilatları olayları çözümlemek, büyük şirketler eleman alımında...
 5. Tektaşınıza Göre Kişiliğiniz

  Tektaşınıza Göre Kişiliğiniz

  tek taş tek taş seçimi Sevgili melekler, elinizde ki tektaş yüzük modelinize bakın ve aşağıda sıraladığımız maddelere göre kişiliğinizi test edin. Bakalım yaptığınız tek taş seçimi kişiliğinizi ortaya çıkaracak mı ? :tik: 1)Klasik tektaş: Her çeşit kadın Klasik tektaşlar en yaygın modellerden birisidir. Taş odaklı düz modeller hemen hemen her çeşit kadın tarafından tercih edilir....

Sayfayı Paylaş