Kadınların kirli sakallı ....

@şK_MeLeĞ!.

Yeni Üye
Üye
Kadınların kirli sakallı ....
sakal tarzları
Kadınların kirli sakallı erkekleri tercih ettiği ortaya çıktı. İngiltere’de yapılan bir araştırmaya göre, kadınlar kirli sakallı erkekleri ‘sert, olgun, erkeksi, daha çekici ve uzun dönemli ilişkiye uygun’ buluyor

İngiltere'de yapılan bir araştırma, kadınların, tıraşlı ya da uzun sakallılardan çok “kirli sakal” bırakan erkeklerden hoşlandığını ortaya koydu. Northumbria Üniversitesi uzmanları, 76 kadına, 15 erkeğin sakalları farklı uzunluklardayken çekilmiş 5’er fotoğrafını gösterdi. Kirli sakallı erkekler, kadınların çoğu tarafından ‘en çekici’ olarak seçildi, bir yandan da “sert, olgun, erkeksi ve saldırgan” sıfatlarıyla tanımlandı.

Araştırmada, yüzü tıraşlı erkekler uzun dönemli bir ilişki için kadınların en az tercih ettiği seçenek olarak görülürken, uzun sakallı erkeklerin de kadınlar için kısa dönemli ilişkiye daha uygun görüldüğü belirlendi. Hafif sakallı erkekler ise hem uzun, hem de kısa dönem için en ideal partner olarak değerlendirildi. Araştırmacılar, kirli sakalın erkeklerin çenesini daha geniş gösterdiğini, bunun da erkeksi görünümü artırdığını ifade etti.

Cevap: Kadınların kirli sakallı ....

evet bencede kirli sakal erkekleri çok çekici gösteriyo...bende bu yüzden eşimin sakal bırakmasına karşıyım...:minik:

benim eşim genelikle üşenir traş olmaya :) ve olmasınıda bazen ıstemıyorum cok olgun gözüküyor sakalli ama bazende traş olmasını ıstıyorum ne o sac sakal bırbırıne gırıyor orman gibi :) amannn ben kocamı her halıne sevıyorummm sakallı ve sakalsız ve bu zamana kadar eşimden öncede nedense hıc sevmezdım sakallı erkeklerı babami bıle öpmezdım sakalları varken...

evet sakal her erkeğe yakışır bıyık sevemm ama sakala yok demem eşimde de sakal var çok yakışıyor kocişimeee...ona herşey yakışır . ama ben en ççok emre aydının sakal tipini beğeniyorum:D:Demeğine sağlık...

kişiye ve terciha göre değişsede bende kirli sakal ama orman gibi bir sakal sevmiyorum spor tarzı giyimde kirli sakal çekici duruken grantuvalet bir takım elbise giymiş bir erkekte kirli sakal sanırım güzel durmaz ozamanda traşlı terchimdir sonuçta erkeklerin kendi tercihidir kadında duruma göre beğenisini yansıtandır olgun görükebilr ama olgunluğun sakalla bağlantısı yada ilişikinin ölçütünde nekadar orantılıdır bilmiyorum

Geri