1. MEÇHUL

  MEÇHUL Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  18 Ekim 2008
  Mesajlar:
  7.813
  Beğenilen Mesajlar:
  65
  Ödül Puanları:
  48
  Şehir:
  şehr-i MEÇHUL

  Kadınların vazgeçemediği 10 erkek tipi

  Konu, 'Kadınlar' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

  kadınların beğendiği erkek tipi tipsiz erkek fotoları sıradan yakışıklı fotoları sıradan tipsiz kadın Her kadının bir ideal tipi vardır. Ama dikkatli bir göz kadınların çogunun hayalindeki erkegin bir benzeri oldugunu görecektir.

  Bazı kadınlar sarışın sever
  bazıları esmer. Fiziksel özellik bakımından belki anlaşamayabilirler ama bir erkekte aradıkları özellikler hemen hemen aynıdır; güçlü olsun güvenilir olsun vesaire. Peki kadınlar begendikleri erkekleri bir şekle sokarak tarif etselerdi nasıl olurdu. Örnegin meslegi ne olurdu? İlk sırayı hangisi son sırayı hangisi alırdı. Merak edenler için işte kadınların vazgeçemedigi 10 erkek tipi.

  1. Kötü çocuk: Ne yapacagı kestirilemez kararsız hiçbir şeye deger vermez ama kadınlar ona bayılır. Ne zaman iki erkek arasında kalsalar kadınlar daima kötü çocugu seçerler. Dayanılmaz cazibesi ve şeytan tüyüyle kötü çocuk kadınların en çok begendigi erkeklerin zirvesinde.

  2. Sporcu: Asi atletik ama aynı zamanda disiplinli. Kusursuz bir vücut. Sporcu erkekler kadınların hoşlandıgı erkek tiplerinin başında geliyor.


  3. Müzisyen: Bir konsere gittiginde sahnede gördügü adamla birlikte olmayı kim istemez ki?

  4. Yabancı erkek: Farklı ve oldukça gizemli. Degişik alışkanlıkları ve degişik bir aksanı olan dış ülkelerden bir adam özellikle yurt dışına çıkmamış kadınlar için çok çekicidir.

  5. Sanatçı: Her kadının aglayacak bir omuza ihtiyacı vardır ve duyarlı bir sanatçı bu kişilerin başında gelir. Bol triko kazaklar ve düşük bel pantolon giyen yakışıklı bir destekçiye kim hayır diyebilir?

  6. Köpek sahibi erkek: Köpegin cinsi ne olursa olsun özellikle 30 yaş üstü kadınlar için bu erkekler dayanılmazdır. Çünkü onlar şefkatli ve sorumluluk almayı bilen erkekler.

  7. İtfaiyeci: Alevlerle savaşan adam. Hem güçlü hem de cesur. Üstüne üstlük bir de yakışıklıysa…

  8. Cerrah: Herhangi bir şeyi bir cerrahtan daha seksi bulacak pek az kadın vardır. Bunun nedeni cerrahların aldıkları zorlu egitimi hayatı daha iyi yapmak için kullanmalarıdır. Kadınlar yakışıklı bir cerrahta hem zekayı hem güzelligi bir arada bulabilirler.

  9. Aşçı erkekler: Yemek yapabilme yeteneginin kadınlar üzerinde inkar edilemez bir etkisi vardır. Mutfakta ne yaptıgını bilen bir erkek bir kadını kolayca etkileyebilir. Ne de olsa hiçbir kadın kendisi için hazırlanmış bir akşam yemegine hayır diyemez.

  10. Marlboro erkegi: Dar kot pantolonu ve deri çizmeleriyle oldukça vahşi görünür ama aynı zamanda çok romantik ve naziktir. Sert bakışları ve iddialı bir konuşmaları vardır.   
Kadınların vazgeçemediği 10 erkek tipi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 10 Erkek 1 Kadin

  10 Erkek 1 Kadin

  10 ERKEK 1 KADIN 11 kişi bir helikopterden sarkan halata asılıdırlar. 10 erkek ve bir kadın. ip herkesi taşıyacak kadar güçlü olmadığı için içlerinden birinin ipi bırakması gerektiğine karar verirler. Yoksa hep beraber düşecektirler. Bu kişinin kim olacağına karar veremezler ama o anda kadın çok etkileyici bir konuşma yapar. Tamamen gönüllü olarak ipi bırakabileceğini...
 2. top 10 erkek tipleri

  top 10 erkek tipleri

  erkek küserse top 10 erkek isimleri erkekler neden umursamaz davranır top erkekler nedir Şık erkek: Güzel cümleler kurar, aynı kelimeyi asla ikinci kez kullanmaz, buna özel olarak dikkat eder. Asla hatayı kendinde aramaz. Sevgilisini aldatır, kelime oyunlarıyla bunu bile doğrulamanın yolunu bulur. Melek yüzlü, şeytanın avukatıdır. Içi boş, süslü kutudur. Harbi adam: Az konuşur, öz konuşur. Bu...
 3. Kadınların vazgeçemedikleri

  Kadınların vazgeçemedikleri

  ünlü olmayan yakışıklı erkek resimleri yakışıklı erkek fotoları ünlü olmayan fotoları Yapılan bir alışveriş araştırması kadınlarla ilgili önemli sonuçlar ortaya koydu. Her beş kadından dördü sokağa çıkarken ruj, göz kalemi ve rimel sürüyor KMG Araştırma, iki hafta önce Alışveriş Davranışları 2007’nin sonuçlarını açıkladı. Türklerin pek çok alanda alışveriş alışkanlıklarını ortaya koyan...
 4. Erkeklerin Sevmediği Kadın Tipleri

  Erkeklerin Sevmediği Kadın Tipleri

  kadınlar,erkek kadın ilişkisi,erkekler neleri sevmez,kadınlar ve erkekler,erkeler nelerden hoşlanmaz. Makyaj yapan, otoriter, ağlayan kadınlar ilgilerini çekiyor mu? - Aşırı makyaj yapan, aşırı takı kullanan kadınları sevmiyorlar. - Otoriter kadınlar erkeklerin daha çok ilgisini çekiyor. - Moda diyerek giyinen kadınlara şans vermiyorlar. Onlar için önemli olan üzerine...
 5. Erkeklerin Sevmediği Kadın Tipleri

  Erkeklerin Sevmediği Kadın Tipleri

  erkeklerin sevmediği kadınlar erkeklerin nefret ettiği kadınlar erkeklerin hoşlanmadığı kadınlar Her ne kadar sitemiz bayanlar üzerine kurulu olsada birçok konuda olduğu gibi şimdi ki konumuzdada böyleri yakından ilgilendiren bir haberi sizlerle paylaşmak istiyoruz. Birçok erkeğin kadınlarda nefret ettiği bazı huylar varmış, Bakın erkekler kadınlar da nelerden nefret ediyorlar birlikte...

Sayfayı Paylaş