Kadınlarmı erkekleri baştan çıkarır yoksa erkeklermi kadınları baştan çıkarır???

bence önce kadınlar erkekleri baştan çıkarır daha sonrada baştan çıkan erkek bu sefer kadını baştan çıkarır erkek ne yaparsa yapsın kadın erkeği bırakamaz kadınların zafı buda....

kadınalr erkeleri baştan çıkarıyor bence hatta kadın demeyim tümdişiler :) daha dün gördüm dişi kedi erkeğe kuyruk salladı kedi de yanına yanaştı cilceleştiler sonra arabaın altına gittiler sanırım çiftleşecekeledi :)

İnanın bana kadınların canını acıtan erkeklerden daha çok yine kendi hemcinslerimizdir. Özellikle evli erkeklerle bile bile zinanın olmuş adı aşk altında birlikte olup yuva yıkmaya çalışan üç kuruşluk kadınların sayısı oldukça fazladır...

Bile bile evli erkeklerle birlikte olup onun çoluğunun çocuğunun rızkını yiyip birde fitne fesatlıkla karı kocanın arasını açmaya çalışan kadınların eminim ki yeri yatağı yoktur..

Evli bir erkek zorla bekar bir bayanla birlikte olmaz. Eğer kadın zaten içinde art niyet varsa kendi rızası ile ancak olur. Çevremde böyle bir olaya şahit oldum. Adam evli iki çocuk babası kız daha bekar 19 yaşında ve ona defalarca ben evliyim sonumuz olmaz yuvamı bozmam çocuklarım var eşimi seviyorum dediği halde aylarca bu adama musallat olup onun en zayıf anını yakalayıp birlikte olmuş.
İğrenç bir olay ki adam çok pişman ama geri dönüşü yok olan olmuş ve bu olayı kadın yıllarca adama karşı koz olarak kullanıp tehdit etmiş eşine söyleme konusun da ve sonunda adam uzun bir süre sonra yaptığı olayın ne kadar yanlış olduğunu zaten başından beri bilerek cesaretini toplayarak eşine itiraf etmiş. Şu an çok mutlular çünkü artık ortada tehdit koz yok yıllarca adamın parasını yiyip yuvasına huzursuzluk veren kadının elin de artık kozu kalmadığı için hiçbirşey yapamamış.

Rabbim bu tür şe...fsizleri hepimizin yuvasından uzak tutsun. Ahirette Rabbimin karşısın da nasıl hesap verecekler bilemiyorum ama diyeceğim o ki erkekleri yoldan da baştan da çıkaran ne yazık ki kadınlardır....

Biyerde okumuştum kadınlar aşık olduklarında bir hormon salgılarmış erkeklerde o hormonun etkisiyle aşık olurmuş ne kadar doğru bilmem ama bencede kadınlar baştan çıkarır.

canım o aşk değildir sadece şehvet olabilir... Aşk bambaşka birşey karşılıksız, katıksız ve art niyetsiz en kötü anlarda bile ona dayanabilmek nazını sözünü çekebilmek, hastalandığında seninde içinin acıması ağladığında gözyaşını silmesi herşey yatak değildir tabiki oda evliliğin en önemli bir detayı ama birlikte yatan kalkan ve aralarında resmi bağ olmayan çoğu ilişki de aşk yoktur karşılıklı her konuda çıkar ilişkisi vardır erkek hevesini alır kadın parasını yer acı ama gerçek:)

slmlar.. guzel bır soru sordu ama bunu her zaman bır anlık bırsey korkusuyla yasayanlar var ama ne yazıkkı kadınlar erkeklerı bastan cıkarır ve o yola gırer uzucu durum yanlıs anlasılmasın kadınlrını tabı yanı guzel ve ve akıllı ınsanlardır dunya fani neler olup olamayacıgnı hıc bellı olmuyo..

Geri