Kafam Çok karışık ikinci çizgi ilik çıktı hamilemiyim ya

nevin6760

Yeni Üye
Üye
Kafam Çok karışık ikinci çizgi ilik çıktı hamilemiyim ya
idrar testi yaptım ikinci çizgi silik kan testi yaptım 1.20 aetim 4 gün geçti ve mide bulantım var fakat adet olacakmışım hissi yok hiç :( biri bişey desin lütfen

Merhaba, hcg değeriniz negatif gebe değilsiniz.Evde yapılan idrar kitleri hatalı sonuç verebiliyor. Bir kaç gün içinde mensiniz başlamazsa jinekoloğa görünüp muayene olun.

Merhaba, hcg değeriniz negatif gebe değilsiniz.Evde yapılan idrar kitleri hatalı sonuç verebiliyor. Bir kaç gün içinde mensiniz başlamazsa jinekoloğa görünüp muayene olun.
çoğu kişi adet gününe yakın döllenme olabilir adet olmazsan git tekrardan dedi ve ben 4. gün adet olmadım hala

çoğu kişi adet gününe yakın döllenme olabilir adet olmazsan git tekrardan dedi ve ben 4. gün adet olmadım hala

Döllenme her zaman gerçekleşebilir . Mense yakın zaman da olmuşsa gebelik testin de gebelik çıkmayabilir. Yalnız her mens gecikmesi gebelikle alakalı değildir. + Bu belirtileri psikolojik olarakta yaşayabilirsiniz. Daha önce belirttiğim gibi , mensiniz bir kaç gün içinde gerçekleşmezse hekime görünün. Hekim tekrar test isteyip muayene yapıcak . Durumunuzun akibeti o zaman belli olur.

Geri