kafam çok karışık..

ceyda28

Yeni Üye
Üye
kafam çok karışık..
kafam karışık diyen erkek kafam karışık sözleri sözler kafası sözler
merhaba arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var.

4 aylık bir ilişkim vardı,4 ayda 10 kez ilgisizliginden dolayı ayrılmısımdır ve dayanamayıp tekrar birlestim ama ayrıldıgımız zaman o hic aramazdı barıstıktan sonra neden aramıyosun dedigimde haksız olan sensin derdi,sevdiginden eminim sadece sorumlulugu fazla oldugu icin az ilgileniyordu. en son ayrılmamızın sebebi izin gününde akrabalarımı gezdircem dedi beni neden gezdirmiyosun dedim haftayada seni gezdirrim dedi ki bugüne kadar izin günlerinde hic beni dısarı cıkarmadı. ben bu olaya cok sinirlendim ayrılıyorum senden diye msj attım 5 gün aramadım,5 günün sonunda dayanamadım tekrar msj attım en az 10 tane attım cvp vermedi neyse ilerleyen saatlerde aradı resmen bana öfke kusuyor giibiydi neden cvp vermedin dedim kızgınım cünkü sana dedi hemde cok kızgınım dedi canın isteyince gidip isteyince geliyorsun oyuncak ettin iliskiyi dedi seni seviyorum ama sevgim azaldı dedi suan yorgunum yarın konusuruz dedi ertesi gün msj attı sorunlarım var iliskiye ara verelim,ne demek ara verelim dedim özürdilerimsorun cıkartmayacagım artık falan dedimsorun senle alakalı degil benle alakalı yorgunum sorunlarım var kafamı dinleemek istiyorum lütfen bu zaman içinde beni arama ve msj atma kafamı toparlayınca ben seni ararım dedi. sonra birkac kez aradım konusmak icin ama mesgule aldı bugünde dogumgünü msjı attım cvp vermedi. sizce aradan kastı ayrılmak istedigini diyemediginden mi? gercekten ayrıldı mı yoksa bana cok kızgında kafasını toparlayıp geri mi dönecek?

bana gore bir erkek diyorsa kafami dinlicem o ayrilmak istiyor demektir. dogumgunu mesajinada cevap vermemis.bana gore ayrilmak istiyor soyleyemedigi icin kafami dinlicem bahaneler bu benim dusuncem ama sende haklisin izin gunlerrin de seninle neden disari cikamiyor en azindan bir iki saatini sana ayirabilir.

kusura bakmasında ilgi göstermesi gerekiyordu.sonucta akrabalarından cok seninle zaman geciren birisi bu anladıgım kadarıyla telefonlada olsa birşekilde senınle zaman geciriyormus ve seni gezdirmeside gerekiyo iliskiye farklılık katmak icin seninde onunla gezip eğlenmek hakkın ama hatalı oldugun tek yön ayrılıyorum senden deyip mesaj atman senınle konusmak istiyorum ciddi ciddi desen bence sana dönerdi ve öyle ayrılmak istediğini söylesen bu kadar tavır almazdı diye düsünüyorum geri dönermi karakterine baglı simdilik düsünsün üstüne gitme 10 tane msj atmak onu dahda sıkar hic atma raht bırak kafasını toplasın

Özür dileyerek şunu sölemek istiyorum; o sizi istemiyor... ilgisizlikle sizi bezdirmiş ayrıılma sebebini sana yüklemiş ve bu ilişkidende keendini soyutlaştırmış...

kusura bakmasında ilgi göstermesi gerekiyordu.sonucta akrabalarından cok seninle zaman geciren birisi bu anladıgım kadarıyla telefonlada olsa birşekilde senınle zaman geciriyormus ve seni gezdirmeside gerekiyo iliskiye farklılık katmak icin seninde onunla gezip eğlenmek hakkın ama hatalı oldugun tek yön ayrılıyorum senden deyip mesaj atman senınle konusmak istiyorum ciddi ciddi desen bence sana dönerdi ve öyle ayrılmak istediğini söylesen bu kadar tavır almazdı diye düsünüyorum geri dönermi karakterine baglı simdilik düsünsün üstüne gitme 10 tane msj atmak onu dahda sıkar hic atma raht bırak kafasını toplasın

kesinliklee sana katılıyorum canım benim...bncde üstüne düşme döner gelir zatenn seviyorsa...

bu ilişki çok karışmış canım ya , bi de sanırım siz çok da uygun değilsiniz, sen biraz ilgi istiyorsun ama o tarz biri değil sanırım yani seni mutlu edemez, ona daha ağırbaşlı sabırlı biri lazım

görüşüyorduk ama izin günlerinde genelde işleri oluyordu akşam iş çıkışı görüşürdük 3-4 günde bir. ilgisizligine gelince bu benim yapım ne yapayım diyordu yinede kendi çapında elinden geldiğince ilgilenmeye çalışıyordu sanırım bende ayrılıp barışarak yıprattım ilişkiyi çok yoruldum kafamı toplamam lazım sadece biraz ara verelim dedi hiç bu kadar sinirli görmemiştim resmen ateş püskürüyordu bana. 2 hafta aramayı düşünmüyorum belki o sırada sakinleşmiş olur.

bu ilişki çok karışmış canım ya , bi de sanırım siz çok da uygun değilsiniz, sen biraz ilgi istiyorsun ama o tarz biri değil sanırım yani seni mutlu edemez, ona daha ağırbaşlı sabırlı biri lazım

evet bayagı bir karıştı o inat ben inat. o istiyorki anlayışlı olayım sorun çıkarmayım bende istiyorumki onun aklı sadece benimle meşgul olsun. bundan öncede 2 hafta görüşmemiştik msjlarıma cvp vermemişti 2 hafta sonra aradıgımda barışmıştık neden aramıyorsun dedigimde hatalıydın otur düşün hatanı anla diye sana zaman verdim demişti.ama ilk kez ara verelim dedi. aynen dedigin gibi sabırlı biri gerekiyor tek dönsünde aklım başıma geldi onu uyduramadık biz ona uyacagız sinirlensem bile yutucam ona sinirlendigimi göstermicem.

Özür dileyerek şunu sölemek istiyorum; o sizi istemiyor... ilgisizlikle sizi bezdirmiş ayrıılma sebebini sana yüklemiş ve bu ilişkidende keendini soyutlaştırmış...

en baştan beri ilgisizdi sonradan olan bişey degil birazda sorumlulugu fazla olan bir insan sadece beni düsünebilecek bir rahatlıgı yok. ama gel gelelim ben alısık degilim bu kadar az ilgiye.

Geri