Kafamızı nasıl toplarız kötü olayları kafamızdan nasıl silebiliriz?

X

XmX

Forum Okuru
Kafamızı nasıl toplarız kötü olayları kafamızdan nasıl silebiliriz?

Kafamızı nasıl toplarız melek kadınlar kulübü kafamı nasıl toplayabilirim forum'da.​

Arkadaşlar bu başlığa konumu açmak istedim gerçekten uzun zamandır büyük sıkıntılarım var. Eşimle boşanma iyi köpek biraz çekişmeli geçti uzun zamandan sonra eşimden boşandım ama hala çekincelerim var. 2 tane de çocuğumuz var çocuklar için aslında boşanmak istemez mi ama eşimle gerçekten şiddetli geçimsizliklerimiz oldu. Artık olacak gibi değildi ve boşanma kararı aldık biraz çekişmeli de olsa nihayet boşandık. Çocuklarımızın biri 3 birisi 5 yaşında ve mahkeme dolayısı ile bana verdi ben ailemin yanına geldim ve çalışmak zorundayım çocuklarıma annem bakacak gerçekten büyük bir travma atlattım diyebilirim benim size sormak istediğim şu kafamızı nasıl toplarız bu kötü yaşanan olaylara nasıl silebilirim kafamdan kafamı nasıl toplayabilirim bunu sormak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

images (2).jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar
Sizi çok iyi anlıyorum ya da anlamak istiyorum diyeyim gerçekten boşanma zaten başlı başına büyük bir problem ve zorluk iken çekişmeli boşanmak ne kadar zordur tahmin etmek zor değil sanıyorum. Umarım en kısa sürede kendi toplarsınız ve yeni bir başlangıç yaparsınız çocuklarınızla birlikte. Yine de şunu bilmenizi istiyorum siz şanslı bir kadınsınız çünkü ailenizi yanınızda çocuklarınıza bakacak bir anneniz var aileniz var siz çalışabilecek durumdasınız bu aslında sizin için çok büyük bir avantaj bazı kadınların boşandıktan sonra gidecekleri bir evleri dahi olmuyor maalesef anneleri babaları olmuyor o yüzden siz burada kendinizi çok şanslı hissedebilirsiniz. Rahatlamak için bir sürü sebep var aslında.

"Kafamızı nasıl toplarız kafamızı rahatlatmak için ne yapmalıyız"​

• Öncelikle geçmiş geçmişte kaldı siz ileriye ve geleceğe bakmalısınız
  • Kendinizi rahatlatacak güzel hissettirecek şeylerle ilgilenin
  • Sıkıntılarınızı bir kağıda yazın ve bu kağıdı yakın
  • Dışarı çıkın ve güzel havada yürüyüş yapın
  • Bir kadınsanız mutfağa girin ve sevdiğiniz yemekleri yaparak güzel vakit geçirin
  • Aklınıza kötü şeyler getirdiğinizde derin derin nefes alın nefes egzersizleri yapın
  • Kafanızı toplamak ve rahatlamak için ılık bir banyo yapın
  • Dinlendirici ve kendinizi iyi hissedeceğiniz müzikler dinleyin
  • Kendinize boş zamanınızda beni hobi belirleyin
Aslında kafamızı rahatlatmak için ne kadar da çok şey varmış değil mi? Öyle olmasa bile küçük bir çocuklarınızın geleceği için onların mutluluğu için anne olarak kendinizi rahatlatmak ve kafanızı toplamak zorundasınız. Boşanma konusunda karı-koca elbette anlaşamıyorsa ayrılmadılar ve size özellikle boşanmayı düşünen anne-babalara eşlere aşağıdaki yazıyı paylaşmak istedim. "Boşanmanın çocuklara etkileri" konusunu aşağıdaki linkten lütfen okuyun.

Geri