Etiketler:
 1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  Kafiyeli sözler komik sözler yazın bana

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  Selam kızlar sizden Kafiyeli sözler istiyorum ama mümkünse bu kafiyeli sözler bir de komik sözler olsun:) yani komik kafiyeli sözler olsun ok mi:)
   
 2. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

Kafiyeli sözler komik sözler yazın bana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Hakan Altun Yaz Bana Şarkı Sözü

  Hakan Altun Yaz Bana Şarkı Sözü

  Hakan Altun Yaz Bana Şarkı Sözü de paylaşırsanız çok memnun kalırım.
 2. Hakan Altun Yaz Bana Şarkısının Sözleri

  Hakan Altun Yaz Bana Şarkısının Sözleri

  Hakan Altun Yaz Bana Şarkı Sözü Hakan Altun Yaz Bana şarkı sözleri Hakan Altun Yaz Bana şarkısı sözü Pop-fantezi dünyasının sevilen ismi Hakan Altun'un seslendirdiği Var mısın Yok musun şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Son mektubum bu sana ister oku ister okuma Sen getirdin yolun sonuna ister anla ister anlama Ağlama sızlama, yalvarma yavrum boşu boşuna...
 3. Serdar Ortaç Aklından Neler Geçiyordu Sözleri yazın bana

  Serdar Ortaç Aklından Neler Geçiyordu Sözleri yazın bana

  Kızlar hepinize keyifli günler diliyor ve sizden Serdar Ortaç Aklından Neler Geçiyordu Sözleri yazmanızı rica ediyorum şimdiden şarkının sözleri için çok mersi :)
 4. Çok Komik Kafiyeli Sözler Burada Bayılacaksınız

  Çok Komik Kafiyeli Sözler Burada Bayılacaksınız

  komik kafiyeli sözler kafiyeli komik sözler komik kafiyeler Sevgili melekler, biraz da gülelim diyoruz ve Komik Yazılar bölümümüzde Komik Kafiyeli Sözler paylaşmak istiyoruz sizlerle.. :D:D * Ye yağlığı iç suyu. dondurursa dondursun Ye tatlıyı içme suyu, yandırırsa yandırsın. * Söz bilirsen söz söyle, sözünden ibret alsınlar. Söz bilmezsen susta, seni bir adam sansınlar. * Dost sanma...
 5. Serdar Ortaç Kanasın Şarkı sözü yazın bana

  Serdar Ortaç Kanasın Şarkı sözü yazın bana

  Ne kadar da güzel bir şarkıydı gençlik dönemlerimin en zirvelerinde dinlerdim :) Sibel Can da güzel söylüyordu hani bu şarkıyı vesselam:) Kızlar geçmişi bırakıyor ve sizden Serdar Ortaç Kanasın Şarkı sözünü yazmanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş