1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

kagıt ve makas ikilisinin yarattıkları

Konu, 'Sanatsal Resimler' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

Sanatını sadece kağıt parçaları ve makasla icra eden, ortaya çıkan eserleri insanı hayrete düşüren, rengarenk kompozisyonlarıyla izleyenleri fantastik bir dünyaya çeken bir sanatçı Jen Stark.harika bunlarrrrr:second::second::second::second: < Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

kagıt ve makas ikilisinin yarattıkları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Makas

Makas

Hakla batılın arasını ayıran kimseye, çocuk ve hizmetlilere, insanların arasını bulan kimseye, Elinde bir makas bulunduğunu görmek, bir çocuğu daha olmasına, ana bir erkek kardeşe, bekar için evlenmeye, binitinin (hayvan, otomobil vb.) çoğalmasına, Gökteen makas indiğini görmek ömrün sona ermesine, İnsanların makasla sakallarını yahut elbiselerini kestiğini görmek onların gıybetini yapmaya ya...
  2. wc kagıt rulosundan sergı

wc kagıt rulosundan sergı

tuvalet kağıdı rulosundan yapılan etkinlikler
  3. kagıttan agaclar

kagıttan agaclar

Muhtemelen dünyanın yakın gelecekte susuz kalma gerçeğiyle yüzleşecek olması içini acıtan ve ağaçlar kesiliyor diye gazete okumayan, kağıt kullanmayan kişilere yönelik Japon tasarımcı Yuken Teruya'dan ağaçlardan elde edilen tuvalet kağıtlarını, duvar kağıtlarını, kitapları ve gazeteleri kullanmayan kişileri düşünerek yapmış olduğu bu çalışmayı sizlerle paylasıyorm
  4. Bir makas ve bir kutu ilaç

Bir makas ve bir kutu ilaç

Bir makas ve bir kutu ilaç. Tercih sözkonusu olduğunda hiç düşünmemiştim hangisini seçeceğimi ama işte o an bir kutu ilaca baktım baktıkça kendimi değil geride bıraktıklarımı düşündüm. Ne yaparlardı tek tek bütün tanıdıklarımı düşündüm. Ölüm haberimi aldıklarında ne yapacaklardı. Görmek isterdim kimin ne kadar üzüldüğünü ama şuna emindim ki üzülmeyen bir tek insan olmazdı tanıdıklarımın...
  5. Modanın ayrılmaz ikilileri

Modanın ayrılmaz ikilileri

loafer ayakkabı ne demek loafer ayakkabı oxford nerden alınır Moda dünyası diye birşey yok demek yanlış olur kesinlikle var ama şu da bir gerçek ki herkesin de kendi modası var ister istemez modayı takip ediyoruz tmiyorum diyen yalan söyler :) kendimize göre kurallarımız yada bir tarzımız vardır mutlaka ama modanın öyle parçaları varki adeta ayrılmaz ikili sizinde kendi ikilileriniz vardır...

Sayfayı Paylaş