Kahve Falı Bakılır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ohh be diyebilirim herhalde bu sefer :D:D

Merhaba fırtınammm:fırtına:

Son falımı sana bakıyorum hehe ne mutlu bize de mi :D

Neyse halin o çıksın falın hadi bakalım :)

Canım kötü şeyler söylemek istemem ama kalbini karartmışsın çok sıkıntılı için.Kısa aralıklarla 3 yere gidip geliyorsun.3 ü de açık yollar baya gezecek gibi görünüyosun.Kafandan herşeyi atmışsın canım bi de kalbindeki sıkıntıyı atamamışsın.

Bu vakte kadar her şeyi içine atmışsın güzelim kimseye bişey dememişsin ama bi ana geliyosun ve içindeki herşeyi döküyosun resmen yanardağın patlaması gibi patlıyosun artık :)

Önüne iki kişi çıkyıyor canım ikisi de ya sana aşık ya da hoşlanıyor bilemiyorum ama ikisi de senden bişeyle bekleyecek ve sen bu iki kişinin arasında kalacaksın canım.İki kısmetin var anlayacağın seç seçebilirsen :D:dil:

Ama bunlardan biri kalbine daha yakın biri de konum olarak daha yüksek yani örneğin daha zengin,daha iyi bir işi var gibi....Şöyle diyim birine karşı duyguların daha yoğun birine ise mantığın daha çok yatıyor.İnş. senin için hangisi hayırlısıyla onu seçersin :)

Uzun zaman arada kalacaksın canım karar verebilecekmisin veremeyecek misin zaman gösterecek.

Bi de bi konu hakkında 3 ayrı şey düşünüyosun ama 3ünde de sonuç aynı oluyor.Yani e yaparsan yap sonuç aynı olcak gibi görünüyor.:training1:

Canım yakın akrabalarından biri yakında doğum yapabilir ya da hamile kalabilir.Bu doğum veya hamilelik biraz sıkıntılı geçecek gibi görünüor.Rabbim yardım etsin inşallah.:nazar:

Farkında mısın bilmem ama 3 şey dilemişsin :) 2si çok uzak u an ama biri gerçekleşecek gibi görünüyor.:tik:

Hakkında hayırlısı olsun tatlım benden bu kadar hoşçakal :):fırtına:

kapanışı yaptık hayalim ağzına yüreğine sağlık :kiss:

evet hayalim kalbimde biri var duygularım çok yoğun ama olacağını hiç sanmıyorum 2.aday görünüyor demek :çapkın:

patlamaya hazır bomba gibiyim çok öfkeliyim bikaçgündür :S:S

evett fincanda bende gördüm bebeği :) bakalım dedim hayal ne diyecek 2 hafta sonra hala olacağım hayalim Allah nasip ederse inş. doğum kolay geçer :)

çok tşkkr ederim tekrar tatlım döktürmüşsün :deli:

kapanışı yaptık hayalim ağzına yüreğine sağlık :kiss:

evet hayalim kalbimde biri var duygularım çok yoğun ama olacağını hiç sanmıyorum 2.aday görünüyor demek :çapkın:

patlamaya hazır bomba gibiyim çok öfkeliyim bikaçgündür :S:S

evett fincanda bende gördüm bebeği :) bakalım dedim hayal ne diyecek 2 hafta sonra hala olacağım hayalim Allah nasip ederse inş. doğum kolay geçer :)

çok tşkkr ederim tekrar tatlım döktürmüşsün :deli:

:) rica ederim fırtınam felaketim :D:DHadi bakalım...

Artık kahve falı bakmıyorum melekler.İlginiz için teşekkürler :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri