Kahve falı bedava bakabilecegim ya da baktirabilecegim neresi var?

• Konbuyu başlatan Keyfikahvee
  • Başlangıç tarihi
K

Keyfikahvee

Forum Okuru
Kahve falı bedava bakabilecegim ya da baktirabilecegim neresi var?

Kahve falı bedava bak melek kadınlar kulübü kahve falı ücretsiz bak forum'da.​

Arkadaşlar kahve çok seviyorum ben sürekli de içerim ve keyfine kahve falı baktirmayi da severim arkadaşlar arasında öyle zevkine bakıyorlar ama cikmiyo bir şey acaba bildiğiniz bedava kahve falı baktirabileceğim yer var mı? Kahve falı bedava bak uygulaması filan da olabilir iyi bir uygulama var mı ücretsiz?

Merhabalar
Kahveyi ben de çok severim ama kesinlikle fala inanma gibi bir durumum yok yani tabii ki keyfine zevkine baktırılabilir ama biliyorsunuz ki gaibi geleceği ancak Allah bilir yani birkaç tane saçma sapan şekilden yorumlar yapılıp bunu ileride çıkabilecek şeylere yormak Allah'a şirk koşmak gibi bir şeydir onun için ben daha çok astrolojiye burçlara inanıyorum fakat kahve falına inanmıyorum tabii ki inananlara ya da baktıranlara keyfine baktıranlara da bir şey diyemem. Kahve falı baktırmak için özellikle ücretsiz nerede bakabileceğiniz i sormuşsunuz bazı uygulamalar var ama ne kadar tutar ne kadar tutmaz onu bilemem ücretsiz telefonunuza indirip kahvenizin birkaç fotoğrafını çekip buna göre bu kahve fincanın içindeki telvelerin oluşturduğu şekillere bakıp bu şekillere göre yorumlar yapılmaktadır dilerseniz telefonunuzda bulunan uygulama indirme alanından ücretsiz kahve falı yazarak size en iyi denk gelen bir tanesini indirip deneyebilirsiniz. Sanıyorum bazı uygulamalarda bir seferlik yani günde bir seferlik ücretsiz kahve falı bakmakta birden fazla baktırmak istediğinizde ücret almaktadırlar. Eğer bu duruma ilginiz varsa "kahve falı nasıl bakılır" aşağıdaki linki de incelemenizi tavsiye ederim.

Geri