Kahve falımda deniz kızı çıktı bu ne demek?

• Konbuyu başlatan denizkızıı
  • Başlangıç tarihi
D

denizkızıı

Forum Okuru
Kahve falımda deniz kızı çıktı bu ne demek?

Kahve falında deniz kızı görmek melek kadınlar kulubü kahve falında deniz kızı forum'da.​

Kızlar merhabalar hani demişler ya fala inanma falsız da kalma diye bugün kahve falıma baktı kuzenim az bir şey anlıyor kendince baktı ama kahvemin içindeki şekillerden biri kocaman deniz kızına benzer bir şekil vardı. Kahve falından anlayanlar rica ediyorum deniz kızı görmek nedir? Kahve falında deniz kızı görmek ne anlama gelir? Kahve falı bakanlar ya da anlayanlardan rica ediyorum kuzenim de kendince yorumladı ama ben sizden de duymak istedim ne demek?

Merhaba
Kahve fallarından pek anlamam ama sizin için araştırdım. Kahve falında çıkan deniz kızı figürü ya fal baktıran kişinin ya da etrafında bazı kişilerin iki yüzlü çift karakterli olduğunu gösterir. Ayrıca etrafınızda bazı insanların arada laf taşıdığını da gösterebilir. Yani yakınlarınızda biri belki sizden laf alıp başkalarına ya da başkalarından laf alıp size taşıyor olabilir. Ayrıca bu insan dediğim gibi iki taraflı oynuyor da olabilir. Yorumlar böyle olunca size tavsiyem etrafınızdaki insanlara karşı dikkatli olun ve her şeyi anlatmayın. Deniz kızının kuyruklu olması falda hayatınızda yalanlarla baş etmeniz gerektiğini gösteriyor deniyor. Aman diyeyim etrafınızdaki kişilere dikkat edin çünkü arkanızdan da iş çevriliyor olabilir. Aldatma kandırılma olayları ile yüz yüze gelebilirsiniz. Biraz felaket tellallığı gibi oldu ama deniz kızı ile ilgili yorumlar bu şekilde.

Fal çeşitleri hakkında bilginiz var mı bilemiyorum ama paylaşmak istedim. ''İlginç fal çeşitleri'' konulu başlığımız hemen aşağıdaki linkte dostlar. Fallarla ilgileniyorsanız bence mutlaka incelemelisiniz.

Geri