Kahvemsi kahverengi lekelenme var hamilemiyim kızlar

Dilek5544

Yeni Üye
Üye
Kahvemsi kahverengi lekelenme var hamilemiyim kızlar
Kızlar bugün tam 14.günüm yumurta çatlama günü olarak biliniyor ama pek inanmıyorum 1senelik evliyim çocuk sahibi olmak istiyorum hayırlısı doktora gittim adetimin 2.günü 3yumurtam olduğunu güzel olduğunu söyledi çok şükür bir sıkıntı çıkmadı hormon testi kan testi v.s şeyler istedi yarın kontrolüm var lütfen dua edin gebe olmuş olim tam da burda sizlere bir soru soracağım bugün çok sancim oldum aşırı derece ve hafif kahvemsi lekelenme gelmiş iç camasirima acaba neden dayanamicam yarını bekliyemiyorum çok heyecanlıyım

Hayırlı haberlerini bekliyoruz Dilek, Tam olarak adetine kaç gün vardı senin ?
Canim bugün gittim doktora adanalıyım adanada yaşıyorum cazip doktor var kadın doğum uzmanı çok seviyorum doktorumu yumurtanın çatladığını söyle şu gün bugün yatilacak dedi sadece sut hormonum biraz yuksek cikmis onun icin de bir kucucuk sisede 8 tane hap var pazartesi ve cuma günleri 1 tane içecekmişim oda gebeliği engelleyebiliyormuş hayırlısı bakalım bugün 15. Günüm dünkü lekelenmemdeyumurtanın catlamasindanmis

Canim bugün gittim doktora adanalıyım adanada yaşıyorum cazip doktor var kadın doğum uzmanı çok seviyorum doktorumu yumurtanın çatladığını söyle şu gün bugün yatilacak dedi sadece sut hormonum biraz yuksek cikmis onun icin de bir kucucuk sisede 8 tane hap var pazartesi ve cuma günleri 1 tane içecekmişim oda gebeliği engelleyebiliyormuş hayırlısı bakalım bugün 15. Günüm dünkü lekelenmemdeyumurtanın catlamasindanmis

E hadi hayırlısı bakalım inşallah güzel haberlerini bekliyoruz.

E hadi hayırlısı bakalım inşallah güzel haberlerini bekliyoruz.
Inşallah sadmin benim süt hormonum yani prolaktinim 37 olmuş normal değer 29 fazla yükselmemiş demi birde bu hapı kullanırken hamile kalma şansım yüksek mı netten çok tuhaf şeyler okuyorum aklım karstiama doktorum çocuk yapma falan deme aksine ilişki günlerimi bile söyledi

Geri