Etiketler:
  1. geweze

geweze Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    170
    Ödül Puanları:
    43

kahverengi adet kanaması....

Konu, 'Gebelik' kısmında geweze tarafından paylaşıldı.

kahverengi adet kanaması adet kanamasının kahverengi olması kanaması kanamam kanama selam kızlar...ben 27 eylülde adet görmüştüm...17 ekimde kahverengi lekelenmem oldu 2 gün ve bitti..şimdide 24 ekimde yani 2 gün erken adet gördüm fakat hiç bi adet belirtisi yaşamadım...adet kanım normalinden az ve kahverengi geliyo...bu konuda bi bilginiz varmı ilk defa bu renkte bi adet görüyorum..yarın doktora görünmeyi düşünüorum..

kahverengi adet kanaması.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kahverengi Adet Kanaması Hakkın da Bilgiler

Kahverengi Adet Kanaması Hakkın da Bilgiler

bu konu kahverengi adet kanaması hakkında genel bilgilere yer vermektedir. Bazı bayanlar da adet dönemin de oluşan kahverengi adet kanaması hakkın da bilgi sahibi olmak isteyen üyelerimiz ve ziyaretçilerimiz için gerekli bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Kahverengi Adet kanaması üreme çağındaki her kadında sıkça ortaya çıkan bir sorun olabiliyor.Ayrıca adetten önce kahverengi leke gelmesi,...
  2. Adet yerine kahverengi akıntı ve Adet öncesi kahverengi akıntı

Adet yerine kahverengi akıntı ve Adet öncesi kahverengi akıntı

adet olmadan leke gelmesi,kahverengi akıntının nedenleri,kahverengi akıntı neden olur,adet öncesi kahverengi akıntı hakkında bilgiler Vajinal akıntı adet döneminin bir parçası kabul edilir. Hamilelikte oluşan rahatsızlıklardan biride bu akıntılardır. Çoğunlukla her hamilede birçok vajinal akıntılar ve kanamalar görülmektedir. Hamile olmayanlarda da bu gibi lekeler bir hastalık...
  3. Adet kanının renkleri ne anlama geliyor?

Adet kanının renkleri ne anlama geliyor?

Adet dönemi süresince farklı kan renklerinin olması normaldir. Bu süreçte kan rengi parlak kırmızı, kahverengi ya da siyah olabilir, yapısı ise ince kıvamdan yoğun kıvama kadar değişebilir. Kan rengi ve yapısındaki değişimler çok nadiren ciddi bir soruna işaret eder, bu nedenle kadınlar birtakım sorunların göstergesi olabilecek belirtilere dikkat etmelidirler. Adet kadınların yaşamlarının...
  4. Adet Öncesi Kahverengi Lekelenme Neden Olur

Adet Öncesi Kahverengi Lekelenme Neden Olur

Adet Öncesi Kahverengi Lekelenme Neden Olur- Adet olmak kavramı ergenlikte genç kızken başlayıp ta ki menopoz dönemine kadar devam eder. Bu aslında gelişim için önemli bir durumdur kadınlar için. Adet (regl) olmak vücudumuzun sağlıklı olduğunun da bir göstergesidir. 21-35 gün arası gerçekleşir adet döngüsü de. Bu durum ortalama 28 gün olarak kabul edilir. Adet dönemi öncesi size bazı...
  5. Adetten Sonra Lekelenme Yerleşme Kanaması mı

Adetten Sonra Lekelenme Yerleşme Kanaması mı

Adetten Sonra Lekelenme Yerleşme Kanaması mı- Adet döngüsü düzenli olanlar için adet bitişi sonrası herhangi bir kanama durumu endişeye mahal vermektedir. Sizlere bu yazımızda regl sonrası kanama neden olur? Adetten sonra lekelenme yerleşme kanaması ile bir ilgisi var mı? bu bilgilere ışık tutmaya çalışacağım. Kadınlarda adet kanaması döngüsü kiminde 28 kimilerinde ise 30 gündür. Bu adet...

Sayfayı Paylaş