Kahverengi koltuklara ne renk halı gider fikirler bekliyorum

K

karsıyaka35.5

Forum Okuru
Kahverengi koltuklara ne renk halı gider fikirler bekliyorum

Kahverengi koltuklara uygun halı modelleri melek kadınlar kulubü kahverengi koltuklara uygun halı forumda.​

Hanımlar sizin fikirlerinizi almaya geldim. Oturma odamın koltuklarını değiştirdim renkleri kahverengi. Kahverengi koltuklara uygun halı modelleri hangi renklerle kombine edebilirim. Kahverengi koltukları ben istedim aslında şöyle bir şey var tekli koltuklarımın rengi krem. Dekorasyonumu nasıl şekillendirebilirim fikirlerinizi bekliyorum.

Merhabalar
Kahverengi tonlarını ağırlıklı olarak odanızda tercih ettiyseniz umarım odanız aydınlıktır yeterince çünkü kahverengi eğer dengelenmez ise mekanı karanlık hale getirecektir. Duvarlarınızın açık tonlarda olması odanın yeterinde ışık alıyor olması yeterli olacaktır. Perdelerde beyaz krem ve kahve tonları ile kombine ederek dengeleyebilirsiniz. Gelelim halılara. Kahverengi koltuklara uygun halı modelleri olarak çok koyu bir renk tercih etmemeniz yönünde olsun lütfen. Daha açık tonlarla dengeyi kurabilirsiniz. Çok açık renk değil ben halıda çok açık rengi sevmiyorum belki de çocuklarım olduğu için olabilir ama gerçekten halı kısmı çok çabuk kirleniyor. Size birkaç kahverengi koltuk ve halı kombine edilen görsel paylaşmak isterim fikir olması açısından. Halınızı perdelerinizin rengi ile de uydurabilirsiniz güzel uyum yaşanacaktır.

kahve koltuk dekoru.jpg

kahve koltuk halı uyumu.jpg

kahverengi koltuk dekorasyonu.jpg

Gördüğünüz üzere renkli halı modelleri bile tercih edebilirsiniz kahve koltuklarınızla birlikte. Dekorasyon severler için ''kırmızı koltuklara ne renk halı kullanılmalı'' mutlaka incelemeniz gereken bir konu.

Geri