Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kalabalikla yemek yemek

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

2 gecedir ruyamda kalabalik masada yemek yenildigini goruyorum insanlar net degil birkac konustugum insan var tanidigim digerlerini gormuyorum. Birde kayinpederimin elinde 2 tane bilezik vardi ikiside ayniydi kalin islemeli sari bir altin bilezik birini benim sol koluma takti begenmedim ama bisey demedim

kalabalikla yemek yemek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Birisiyle beraber yemek yemek

Birisiyle beraber yemek yemek

Rüyada ölüyle beraber yemek, borca isaret eder. Yabanci birisiyle yemek yemek, o yabancidan elde edecegi hayra cin ve seytanlarla beraber yemek yemek de serli kimselerle beraber düsüp kalkmaya isaret eder.
  2. yemek

yemek

mumbar dolması nasıl yapılır?Acil cevap gerekiyor.....
  3. yöresel yemekler istanbul

yöresel yemekler istanbul

yöresel yemekler istanbul merhaba kızlar sizden istanbula ait yöresel yemekler istiyorum
  4. Sulu Sebze Yemekleri

Sulu Sebze Yemekleri

Resimli Sulu Yemekler Resimli Sulu Yemek Tarifleri Her mutfakta pişen ancak mutfağa yeni girmiş meleklerimizin bilmeyeceklerini düşündüğümüz sebze yemeklerinden bazılarının tariflerini sizlerle paylaşıyoruz :) Barbunyalı Taze Fasulye Malzemeler 500 gr Fransız barbunya 500 gr Ayşe kadın fasulye 1 adet iri kuru soğan 2 adet iri olgun domates 1 çay bardağı zeytinyağı 1 çorba kaşığı...
  5. kızlar yemek yapabiliyormusunuz

kızlar yemek yapabiliyormusunuz

Yemek yapmanın püf noktaları yemek tarifleri Selam kızlar yemek yapma ile aranız nasıl özellikle kokular rahatsız ettiği için bir çok kişi yemek yapamaz sizler neler yapıyorsunuz Sizlere birde elmalı kurabiye tarifi veriyorum afiyet olsun tıkla

Sayfayı Paylaş