1. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    31
    Ödül Puanları:
    28

Kalbim

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında AYTASI tarafından paylaşıldı.

Ben insanı kalbime misafir edebilirim.cünkü kalbimimden eminim.kalbime misafir edeceğim insanı rahatsız edebilecek tüm tuzaklardan temizledim kalbimi...
    ama...kimsenin kalbine girmek istemiyorum;
    cünkü bilmiyorum nelerle karşılaşacağım.hangi tuzaklar bekliyor beni,bilmiyorum ve bilmiyorum,o bunlardan haberdar mı ?
    onun için ey dostum !insanları pencerelerden seyret.
    içlerine girme.
    cesaretin varsa gönlüne al...< Konu Resmi..>

Kalbim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kalp

Kalp

Ne Bilmeli ? Kalbiniz , kas yapıdır. Bir yumruğunuz büyüklüğünde ve yaklaşık 400 gram ağırlığındadır. Kalbiniz; Akciğerlerinize ve vücudunuzun diğer bütün bölümlerine kan pompalar. Kalbiniz, üç tabakadan oluşmuştur. En kalın tabaka myokard adını alır. Myocardın yüzeyini saran tabaka perikarddır. Myokardın iç kısmında yer alan ince tabaka endokarddır. Normal bir kalp dört odacıktan oluşur. Bir...
  2. Dünyanın Kalpleri

Dünyanın Kalpleri

Dünyaya kuş bakışı baktıkça ilginç şekilleri bir bir ortaya çıkıyor. Bu kez kalpleri keşfedildi. Google Earth, herkesin dünyaya kuş bakışı bakmasını sağladı. Şimdi birbirinden ilginç oluşumlar daha iyi görünüyor. İspanya'nın Cantabria bölgesinde kalp şeklinde orman. Fiji'de, Tavarua Adası. Adriyatik Denizi'nde Hırvatistan'a bağlı Galesnjak Adası "Sevgililer Günü...
  3. Kalp ağrısı

Kalp ağrısı

kalp ağrısı nereye vurur kalp hangi kola vurur kalp ağrısı, nedenleri, belirtileri, nasıl olur, nasıl geçer, nereye vurur, nefes darlığı, ne kadar sürer, neyin belirtileri, nerde olur Kalp ağrısı asla zaman kaybetmeden hastaneye gidilmesi gereken ciddi bir sağlık sorunudur Melek'ler. Kalp ağrısı zaman zaman başka ağrılarla karıştırılabiliyor. Bu nedenle hastanelere başvurmada gecikmeler...

Sayfayı Paylaş