Kalça çıkığı ultrasonu için hangi bölümden randevu alınır kızlar?

Z

zinadenezidan

Forum Okuru
Kalça çıkığı ultrasonu için hangi bölümden randevu alınır kızlar?

Kalça çıkığı ultrasonu için hangi bölümden randevu alınır

Selamlar arkadaşlarım yatalak bir annem var geçen sabah kendi başına tuvalete gitmmiş ve düşmüş o kadar kızdım ama kıyamadım da bana, her defasında kızım senimi kaldıracağım diyor ben de üzülmesin diye bişey demedim ama kalçasında heralde bi sorun var iyiyim kızım desede doktora götürmek istiyorum. Tabiki ben kalça çıkığı var diye düşünüyorum. Ultrasondan bakalım ama hangi doktora gideceğimi bilmiyorum ultrason mu çektireceğim ortopediye mi gitmem gerekiyor bana bilgi verebilecek olan var mı ?

Öncelikle geçmiş olsun hayatım. Malesef yatalağa yakın ya da sağlık sıkıntılarından dolayı insanlar biraz çocuklaşabiliyorlar. Hem annen sana da eziyet olmak istememiş ve başına daha büyük bir sıkıntı gelmiş. Tekrar geçmiş olsun. Acilden giriş yapın herhangi bir hastaneye gidin onlar sizi yönlendirecektir illa nokta atışı yapmak zorunda değilsin. Pratisyen hekim bile luzum görür ise ya özel doktoru çağırır konusunda uzman, ya da ultrasonu gerekiyor ise yaptırır diye düşünüyorum. Tekrar geçmiş olsun tatlım.

Geri