Kalçada iğne yerinin sertleşmesi nasıl geçer

L

lumbaki

Forum Okuru
Kalçada iğne yerinin sertleşmesi nasıl geçer
Kalçada iğne yerinin sertleşmesi nasıl geçer ? İğne yapılan yerim kalçamda sertlik oluştu nasıl geçer ?

Bibrek taşı sıkıntısı çekiyorum bu bizde aileden gelen bir sıkıntı ve bu sıkıntılarım için senede bir iki kere ağrılar dayanılmaz hal alınca kızlar iğne yaptırıyorum evde yapmayı bilen de yok zaten iğneden de korkuyorum hastaneye gidiyorum reçetelerimle 10 tl her iğne için para alıyorlar neyse parasınıda geçtim evimizin yakınında bulunan hastanede yapılan iğne sonrası bugün ikinci gün ve benim kalçamda nerdeyse şişlik yumru oluştu bunu nasıl geçireceğimi bilen birileri var mı rahatsız etti beni baya popomun üstüne oturduğumda çok canım acıyor ?

Selamlar hayatım geçmişler olsun. Acaba iğne yaptıktan sonra yapılan yerin ovalanmadı mı acaba iğnemi kördü neden böyle oldu bilemedim şimdi bende. Bilen varsa yazabilir mi ?

Yok abla ya ovalamak canımı acıtıyor benim başıma daha önce gelmemişti acaba buz uygulasam rahatlatır mı ne diyorsunuz _?

dene hayatım ama çok büyük sıkıntı veriyor ise biraz yürümeyi vs dene belki dağılacaktır ayrıca buz da deneyebilirsin ama direkt olarak ilgili bölüme değdirme poşette vs bi yerde kullan suyu değmesin geçmiş olsun.

Tamam teşekkür ediyorum bi deneyeyim bakim ne olacak başkaca yöntem bilen varsa yazar ise sevinirim teşekkür ediyorum.

Geri