Kalıcı saç rengini değiştirme evde olur mu?

• Konbuyu başlatan Pinkpanteer
  • Başlangıç tarihi
P

Pinkpanteer

Forum Okuru
Kalıcı saç rengini değiştirme evde olur mu?

Saç rengini kalıcı olarak değiştirme melek kadınlar kulübü saç rengini kalıcı olarak açmak forum'da.​

Kızlar saç rengini kalıcı olarak değiştirmek istiyorum da saç rengini kalıcı olarak değiştirme nasıl yapabilirim bir kuaför aracılığı ile mı yapmam gerekiyor acaba evde kendim yapabilir miyim? Kalıcı saç boyası nasıl olur örneğin benim saçlarım koyu biraz açılmasını istiyorum tonunun.

images (5).jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar
Saçları kalıcı olarak rengini değiştirmek istiyorsanız bu yazımızı iyice inceleyin derim. Sürekli saç rengi değiştirmek ten saçlarınız yıprandı ve artık bundan sıkıldıysanız kalıcı bir renk arıyorsanız kendinize size bazı tavsiyelerimiz olacak. Saçınızın rengini daha uzun süre kalıcı hale getirmek için saç boyasını akıtmayan koruyan şampuanlar tercih edin. Kesinlikle banyodan çıktığımızda şampuan kalıntısı kalmaması gerekiyor saçlarınızda. Ayrıca saçlarınızı açıcı kullanarak kalıcı bir saç rengi elde etmek için mutlaka uzman bir kuaför ile konuşmanız gerekir diye düşünüyorum.

Dilerseniz aşağıdaki linkten "saçınızın rengini korumak için" konu başlığımızı aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz saçınızın rengini nasıl korursunuz tüm detaylar yazımızda.

Geri