1. nehirr

nehirr Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    3

kaliteli yumurtlama

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında nehirr tarafından paylaşıldı.

progesteron tahlilim düşük çıktı doktorumda yumurtlamamın sınırda olduğunu söledi bunun için bana önereceğiniz bi kür varmı bide incir kürünü deneyen varmı yardımcı olursanız sevinirim

2. kurabiye79

kurabiye79 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    138
    Ödül Puanları:
    43
    selam canım sabah ve akşamları yemeklerden önce aç karnına bal,çörek otu ve tarçın karışımlı bir macun yapıp yemeyi dene .birde regli olduğunda 3.veye 4. günü başla.bildiğimiz kuru soğan varya mor değil onu yıkayıp soymadan 4 e böl.yarım lıitre önceden kaynamış suya at 5 dakika kaynat suyun rengi kırmızı gibi oluyor. biraz soğuduktan sonra aç karnına 3 öğün iç her gün bunu taze taze yaprsan iyi olur ben denedim işe yaradı.

kaliteli yumurtlama konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ovulasyon (Yumurtlama) Bozuklukları

Ovulasyon (Yumurtlama) Bozuklukları

yumurtlama bozukluğu yumurtlama bozuklukları kadında olmaması bozukluğu nasıl anlaşılır östrojen eksikliği nasıl anlaşılır Ovulasyon bozukluğu yumurtlamanın olmaması veya düzensiz ve seyrek olasıdır. Kadınlarda yumurtlama bozukluğundan şüphelenen doktor hastadan bir kaç ay boyunca ateş ölçme yolula grafik isterler. Bunula adetin uzunluğunu yumurtlama zamanını ve sıklığını öğrenmeye...
  2. yumurtlama düzensizligi

yumurtlama düzensizligi

28 yaşındayım adet düzensizlikleri yaşıyorum genellikle ilaç ile adet görüyorum ve bana hiç yumurtam kalmadığı söylenildi bu yeni yöntem ile çocuk sahibi olabilrmiyim
  3. Kaliteli Sözler

Kaliteli Sözler

Kaliteli Sözler - Selam millet sizden çok Kaliteli Sözler istiyorum ama lütfen yeni ve gayet Kaliteli Sözler olsun.
  4. Yumurtlama

Yumurtlama

Yumurlama olduığunda gebelık ne zaman belı olur bilen varmı
  5. yumurtlama

yumurtlama

bende folikul buyumuyor,prolaktinim yuksek,bu durumda hamile kalan varmi?

Sayfayı Paylaş