1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kalp atışı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

acaba ikiz gebeliklerde kalp atışları geç mi başlar..

2. papattya

papattya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    hayır geç başlamaz

CeMoŞ bunu beğendi.
  3. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.083
    Ödül Puanları:
    113
    benim bildiğim kadarıyla en erken ile 8 hafta arasında değişiyor kalp atışları.ama ikiz bebklerde bunun fark ediceni sanmıyorum.

kalp atışı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kalp atışı hızlanması

Kalp atışı hızlanması

kalp atışı hızlanması, düzensizliği, çarpıntısı hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu makalemizde sizlere kalp atışının hızlı atması, düzensiz atışı hakkında detaylı ve faydalı bilgiler aktaracağız... Uzmanlar, kalp atışlarında düzensizliğin ve kalpte çarpıntı hissinin bazı durumlarda bir kalp hastalığına işaret edebileceğini belirterek bu tür...
  2. ilk kalp atışı ve gözyaşı

ilk kalp atışı ve gözyaşı

ultrason kalp atımı Selam kızlar ; ben ilk kalp atışınıduydugumda gözlerim dolmus hatta baya damla damla aglamıstım sız ne hıssettınız?
  3. Bebeğin Kalp Atışları Duyulmadı Neden?

Bebeğin Kalp Atışları Duyulmadı Neden?

bebeğin kalp atışı ne zaman duyulur,bebeğinin kalp atışını duyamayanlar,bebeğin kalp atışı kaçıncı haftada duyulur,bebeğin kalp atışının duyulmaması hakkında bilgiler Gebeliğin ilk 20 haftası içinde, 500 gramdan az embriyo veya fetüs ve eklerinin tamamının veya bir kısmının uterus kavitesi dışına atılması olayına düşük (abortus) denilmektedir Düşük tehdidi: 20 haftanın altındaki...
  4. kese ve kalp atışları

kese ve kalp atışları

Kızlar beta dün 269 su keseyi beta kaçgen görebilirim?

Sayfayı Paylaş