1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.301
    Ödül Puanları:
    113

kalp kalbe karşı

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Em Am Uyandım birden seninle
    F Em
    Gece üçü bulmamış
    Em Am
    Bir bulut durdu gözümde
    F Em
    Hasret bize uymamış

Em Am
    Kalp kalbe karşı derler
    Em Am
    Sende üzüldünmü
    Em
    Ay bile çeker gider
    F Em
    Geceyi(beni) düşündünmü

Em Am
    Yalnızlık(sensizlik)bende saklı
    Em Am
    Çıkmaz bir an dışarı
    Em
    Elimde bir fotoğraf
    F Em
    O şimdi burda olmalı

kalp kalbe karşı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kalp krizine karşı 'Boşanın' tavsiyesi!

Kalp krizine karşı 'Boşanın' tavsiyesi!

İngiliz bilim adamlarına göre, "mutsuz ilişkiyi sonlandırmak sağlık açısından daha yararlı". Alman Bunte dergisinin son sayısında yayımlanan araştırmaya göre, sorunlu bir birliktelik yaşayan insanların kalp krizi geçirme riski, sağlıklı bir ilişkisi olan veya yalnız yaşayan insanlara göre yüzde 34 daha fazla. Araştırma aynı zamanda "Mutlu birlikteliği olan çiftler uzun...
  2. Aslı Güngör / Ferhat Göçer - Kalp Kalbe Karşıdır

Aslı Güngör / Ferhat Göçer - Kalp Kalbe Karşıdır

Uyandım birden seninle Gece üçü bulmamış Bir bulut durdu gözümde Hasret bize uymamış Kalp kalbe karşı derler Sende üzüldün mü? Ay bile çeker gider Geceyi düşündün mü? Yanlızlık bende saklı Çıkmaz bir an dışarı Elimde bir fotoğraf O şimdi burda olmalı Kalp kalbe karşı derler Sende üzüldün mü? Ay bile çeker gider Beni hiç düşündün mü? Sensizlik bende saklı Çıkmaz bir an dışarı Elimde bir...
  3. Coşkun Sabah - Kalp Kalbe

Coşkun Sabah - Kalp Kalbe

Kalp kalbe karşı derler Onun için sormadım O dalgın bakışların Ben mi yanlış anladım Söyle nedir nasıldır Gönlümü çalışları Bir sır gibi içimde Simsiyah bakışları Neler geçti gönlümden Anlat azıcık bana En içten duygularımla Bağlıyım şimdi sana Dalıp gitti gözlerim Gözünde uzaklara Fırsat bildin gönlümü Düşürdün tuzaklara
  4. Kanser ve Kalp Damar Yetersizliğine Karşı Fındık ve Fındık Yağı

Kanser ve Kalp Damar Yetersizliğine Karşı Fındık ve Fındık Yağı

Fındığın İnsan Sağlığına Yararları Kanser ve Kalp Damar Yetersizliğine Karşı Fındık ve Fındık Yağı Saglıklı beslenme ve gıda teknolijisi alanlarında kamu ve özel sektör kuruluşlarının kısa ve uzun vadeli sorunlarına iyi donatılmış labaratuar ve teknoliji gücü ile uygulamaya dönük çözümler bulmak amacıyla kurulan TÜBİTAK MARMARA MERKEZİ. Beslenme ve Gıda Teknolijisi Bölümü birim Başkanı...
  5. Kalp krizi ve Kansere karşı Greyfurt

Kalp krizi ve Kansere karşı Greyfurt

greyfurt, greyfurtun faydaları, greyfurt suyu, greyfurt kanser, greyfurt kalp KOLESTROLU DÜŞÜRÜR, DAMAR TIKANIKLIĞINI ÖNLER Greyfurt pektin adı verilen bir çeşit suda çözünen posa içeriği sayesinde kan kolesterolünü düşürmekte ve damarlarda birikerek damar tıkanıklığı yapan plakları temizleyerek kalp krizini önlemektedir. Yapılan bir araştırma yüksek kolesterollü bireylerde greyfurttan elde...

Sayfayı Paylaş