Kalpten bir Yakarış.

• Konbuyu başlatan Bahtsız adam
  • Başlangıç tarihi
B

Bahtsız adam

Forum Okuru
Kalpten bir Yakarış.
Ben 27 yaşında sağlıklı bir delikanlıyım.1 bucuk yıldır evliyim.Eşim 20 yaşında görücü usulu ile evlendik.Samimice yardımcı olabilecek birileri varsa yardım etsin yoksa sonsuza dek sussun.Karım aile içi şiddete ve baskıya baya maruz kalmış baba evindeyken.Ve bizimkisi biraz yaramaz bir kızmış anladığım kadarıyla Çok başı boş çakal sürüsünden olan tiplerle konuşup telefonlaşmış babası bu yzden 4 telefonunu kırmış.Tabii şiddette görmüş.Görücü usulu bir akrabam sayesinde Allah onun bin belasını versin aracı oldu.Neyse ben eşimle nişanlandım.Aptal olduğunu anlayınca bırakmak istedim 4 defa ana avrat bacı bıraksın diye küfrettim yinede bırakmadı beni seni seviyorum dedi çok düşürdüm gözünde kendimi ama beni bırakmadı elimden gelen herşeyi yaptım yinede nişanı bozmadı.Ben ise eğitimliyim ve genel kültürümde ve bilgimde kısacası baya iyidir.Ama bu kadın benim tam tersim cehaletten başka birşey göremiyorum onda.Benim bu ara işlerim çok kötü borçlarımda var bu kadın beni artık hiç dinlemez oldu.Şiddete karşıyım Eskiden tvlerden izlerdim eşlerine şiddet uygulayan hanzolara kızardım.Şimdi ben aynı durumla karşı karşıyayım eşimi hem dövmek istemiyorum hemde aşırı derecede şüpheleniyorum.Çünkü Annesinin evine her gidip gelişinde Vajinasından sarımsı beyaz bir sıvı sex sonrası kokan biir sıvı geliyor bende bu Beyinsiz beni aldatıyor diye düşüniyorum.Çünkü dikkat ettiğim konu O akıntının geldiği günler ve Annesine gittiği günler benimle ilişkiye gimek istemiyor.Dipnotta düşmek isterim Yanlış anlamayın melekler Bende bir soorun yokk ilk birleşmemiz en az 30 35 dk sürüyor kendimi boşalmama konusunda ayarlayabiliyorum sırf onu düşündüğüm için bunu bile yapıyorum ama durumum gerçektende kötü Artık ne yaptığımı ne bilmez hale getirdim bu salağın beni aldatması düşüncesi beni yiyip bitiriyor.Cinsel açıdan sorunumda yok Yakışıklı ve alımlıyım.Bu kadın eğer böyle birşey yapıyorsa bunu nasıl ortaya çıkarabilirim Hiçbir ıspat yapamıyorum.En son Geçen yine annesine gitti 2 saat içinde döndü yine aynı akıntı ve koku Artık dayanacak gücümde kalmadı 5 defa Seni bırakıyorum diye Annesine gitti babası yine beni suçladı parasızlığıma fakirliğime laf çaldı Ayrılmak istiyorum Babası herşeyin bir bedeli var diyor.Küçük bir kızımda oldu 2 aylık Söyleyin bana bir derman bulun melekler Akkılı kadınlardan Bir yorum bekliyorum.Bu anlattıklarım kalbimdeki taşlar Artık namaz dahi kılmaz hale geldim Aynı durumla tekrar karşılaşırsam neler yapabilirim bu şüpheler aklımı beynimi tüketmeye başladı.Karınla konuş derseniz Bu konuyu açar açmaz yüzüme bağırıyor Normal akıntıdır. d.yor ama pek inanmıyorum.Takıldığı ve benden evvel konuştukları şahıslar İnanın Benim önümden geçemeyecek kadar adi ve şerefsiz insanlar Ben ise çok iyiym Acaba Bu kadın sert olmamı istiyor ona vurmamı despotluk ve baskıcı olmamımı istiyor.Son bir kaç gündür benide istemiyor artık.Bu yaşıma kadar zina yapmadım Benim başıma neden geldi anlamıyorum.Kötülük iyilikle fikri işlemiyor bu kadına ne yapabilirim Yardım edin.

Merhaba ;

Sağlıksız bir evliliğe sahipsiniz.Duvarların olduğu ,duyguların ,eylemlerin çatıştığı bir evlilik yürümez..Saygıdan uzak acaip metinleri(küfür,hakaret ) havada uçuşturmaya gerek yok.. Aile içindeki kırgınlık ve küskünlüklerin sürdürülmesi, kişilerin birbirlerini anlamasını ve sorunun çözülmesini engeller. Mutluluğunuzu destekleyen hiç bir olgu kalmamış.Bu mutsuzluk ve çatışmalar kuşkular çözülmedikçe yaşam boyu periyodik şekilde devam eder.İlişkinizi askıya almayın derim.Gelelim işin ciddi ve asıl sorun olan kısmına.Eşinizin sizi aldattığını düşünüyorsanız öncelik olarak sorunun doğasını bilmeniz gerekiyor.Her şeyden önce her şeyin bir den fazla yorumlama şekli vardır.Mesela eşiniz deki vajinal akıntı enfeksiyon bulgusu taşıyor rengi ve kokusu itibari ile.Sadece gördüğünüze dayanarak eşim aldatıyor diyemezsiniz.Ama bu şüphe sizi kemiriyorsa bir jinekoloğa götürüp muayene den geçirebilirsiniz.Sperm rahmin içine girdikten sonra yaklaşık 48 saat boyunca canlı olarak yaşayabiliyor.Bunu tespit etmek için herhangi hukuki bir işlem varmı bilmiyorum.

Ben sizi anlayamadım. Bi salak, cahil diye hakaret ediyorsunuz, bi sanki böyle olduğunuz için üzülüyor gibi konuşuyorsunuz. Hiçbir ilişki zorla yürümez. Boşanmak istiyorsanız neden onu sizi terk etmesini bekliyorsunuz?

Geri