Kamelya yağı cilde faydaları nedir nasıl kullanılır?

• Konbuyu başlatan Behice777
  • Başlangıç tarihi
B

Behice777

Forum Okuru
Kamelya yağı cilde faydaları nedir nasıl kullanılır?

Kamelya yağı melek kadınlar kulübü kamelya yağı cilde faydaları forum'da.​

Kamelya yağı ilk kez duyuyorum arkadaşlar ne gibi faydaları var bilginiz var mı? Ben yemek yağı olarak da kullanıldığını duydum da hem de cilde faydası varmış galiba? Cilde ne gibi faydaları var? Yemeklik olarak nasıl kullanılır bu kamelya yağı? Kamelya yağı konusunda biraz bilgi vermenizi rica ediyorum. Bir de orijinal kamelya yağını nereden bulabilirim? Kamelya yağı cildi için kullanan arkadaşlar var mı nasıl kullanmak gerekir ben cildime pek bir şey sürmem de acaba nasıl kullanılır?

images (21).jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar
Kamelya yağı kamelya çiçeğinin yaprakları ve tohumlarından elde edilir. Köken olarak japonya kökenlidir. Aynı zamanda evet yemeklerde de kullanılır. Kamelya yağı özellikle cilt bakım ürünlerinde de kullanılıyor. Kamelya yağı açık sarı ve kokusu olmayan bir yağdır. Japonların özellikle bir numarali kullandıkları yağlardan biridir. Japon kadinlari güzelliklerine çok düşkün oldukları için bu tür bitkisel yağları çok tercih ederler. Japon kadınlarının güzellik sırları çok özel şeylerle dolu. Kamelya yağı mucizevi bir yağdır asıl iş orijinalini bulmak. Hem cilde hem saçlara ve daha birçok şekilde faydasını görebilmek mümkün. Bir diğer özellik de aslında yara iyileştirici özelliği bulunmasıdır.

"Kamelya yağı cilde faydaları nelerdir?"​

• Kamelya yağı iyileştirici etkiye sahiptir
  • Cildi nemlendirici özelliğe sahiptir
  • Oluşmuş kırışıklıklar ve ince çizgiler için de mucizevi etki sunar
  • Cildi sıkılaştırır ve cildi toparlar
  • Sertleşmiş topukları yumuşatır ve besler
  • Makyaj temizleyici olarak kullanılabilir

Kamelya yağı bunların yanında saçlara da parlaklık verirken saçları besler. Aslında Trendyol Hepsiburada gibi sanal marketlerde yer alıyor kamelya yağı. Kullanırken kamelya yağını çay tohumu yağına karıştırarak cilt için kullanılabilir. Dilerseniz aşağıdaki linkten "portakal yağı faydaları ve kullanımı" konusunu da incelerseniz portakal yağı ve faydaları konusunu öğrenebilirsiniz.

Geri