1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

Kan Ağlayan Lamba

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

Her ne kadar kan akıtan bir lamba gibi dursada, Hem enteresan bir görüntü hemde ilginç ay insanın silesi gelir lambaya baktıkca dimi ama......

Kan Ağlayan Lamba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kerbela'da Kan Ağlayan Ağaç

Kerbela'da Kan Ağlayan Ağaç

kerbela resimleri kerbelada ağlayan ağaç kan ağlayan ağaç video kerbela görüntüleri kerbelada kan video
  2. Kerbela'da kan ağlayan ağaç

Kerbela'da kan ağlayan ağaç

kan ağlayan ağaç video kerbelada kan ağlayan ağaç video kerbela kerbelada melek
  3. Değşik Lambalar

Değşik Lambalar

Şöyle düşünelim .Bir parkta yürüyoruz ve aniden karşımıza bir sanat eseri gibi görünen ama aslında sokak lambası olan bir şey çıkıyor :)Ne hoş olurdu değil mi.Buyrun bakın o uzun uzun direklerin yerine bunlar olsa hoş olmaz mı :D
  4. İşkembe Lamba

İşkembe Lamba

İşkembeden lamba olur mu hiç demeyin. Oluyor çünkü. İlk defa gördüğüm bu lambaları sizinle paylaşmak istedim. Bir de görüşlerinizi almak istedim :) İşkembeden lamba olur olmasına da sizce bu hiç estetik olur mu ? Sorumun cevabını bekliyorum :D Ben estetik bulmadım yani :D :huhe: hahaha Ama ilginç bir tasarım gerçekten.. Hakkını vermeli.
  5. Kan Ağlayan Buz Dağı!.

Kan Ağlayan Buz Dağı!.

allahım sen nelere kadirsin Antartika'daki bir buz dağının ortasından gelip akan kan kırmızı suyun fotoğrafları, ilk başta pek çok kişiyi heyacanlandırdı. 1950'li yılllarda ilk kez görüntülenen bu inanılmaz olayla ilgili kısa süre içerisinde pek çok hikaye anlatıldı. Özellikle kilise ve papazlar beyaz buz ile kırmızı rengi incille bütünleştirip bunun bir işaret olduğunu savundular....

Sayfayı Paylaş