Kan pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanlar var mı kızlar

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Kan pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanlar var mı kızlar
Kızlar selam ben toplamda 4 tane düşük yaşatım. Bu drumla ilgili testleri de yaptırdık ve nihayetinde kan pıhtılaşmasının olduğunu söyledi doktar. Şimdi ede yine hamile olmayı gebe kalmayı bekliyorum. Acaba benimle bu dertten müzdarip olan melekler var mı ? Merak ediyorum. Böye benim gibi durumları yaşadınız mı ? Kaç haftalıkkn bebeği düşürdünüz. Nasıl tedavi oldunuz. Lütfen bana yardımcı olun kızlar. İnanılmaz kötüyüm. Benim hiç çocuğum olamayacakmı ya :S

Kızlar selam ben toplamda 4 tane düşük yaşatım. Bu drumla ilgili testleri de yaptırdık ve nihayetinde kan pıhtılaşmasının olduğunu söyledi doktar. Şimdi ede yine hamile olmayı gebe kalmayı bekliyorum. Acaba benimle bu dertten müzdarip olan melekler var mı ? Merak ediyorum. Böye benim gibi durumları yaşadınız mı ? Kaç haftalıkkn bebeği düşürdünüz. Nasıl tedavi oldunuz. Lütfen bana yardımcı olun kızlar. İnanılmaz kötüyüm. Benim hiç çocuğum olamayacakmı ya :S
Evet canım bende de kanpıhtılanması var geçen sene 6 haftalıkken bende bebeğimi kaybettim.birde bende polikistik over var yumurtlama sorunu yaşıyorum 4 senelik evliyim hala çocuğum yok benimde tedavi görüyorum bakalım.kan pıhtılanması için bildiğim kadarıyla hamile kalıncaya kadar bebek aspirini kullanılıyor hamile kaldıktan sonrada hergün kan sulandırıcı iğne vuruncan diye biliyorum ben doktorun sana yine söyler gerçi stres yapma canım işallah birgün bizde anne olucaz o güzel duyguyu bizde yaşıcaz ama sabır diyorum ben sabır.

bendede aynı şekilde kılcal damarlarda tıkanma var bu yüzden 3tane düşüğüm 1tane 5aylık sezaryan doğumla kaybettiğim gebeliğim var unutmayalım ki bu dünyaya keyif edip yan gelip yatmak için gönderilmedik bir imtihan için gönderildiğimizi unutmayalım sıkıntı herkesde var önemli olan belayı veya sıkıntıları sabırla karşılayabilmek dualarımızı unutmayalım ki hakiki nimet veren de bizi unutmasın

Geri