Kan Pıhtılaşması Sebeiyle Düşük Yapanların Topiği

Arzu testi yaptır ve sonuçları lütfen burdan paylaş, aynı problemi yaşayan çok meleğimiz var, birbirinize faydanız olursa ne mutlu..

slm arkadaslar ben birsey sormak istiyorum lutfen bana yardimci olurmusunuz? bendede kan pihtilasmasi oluyor ben cok korkuyorum benim adetlerim normaldi eskiden d.kontrolhabi biraktim iki ay yine normaldi ama sonra pihtilasmaya basladi 8 aydir cocuk istiyoruz ama olmuyor sizce bundan dolayi olabilirmi? dusuk yapan arkadaslar adetleriniz herzamanmi pihtiliydi? lutfen cvp verin cok korkuyorum

Aynakcım gercekten anlatııkların benı dusundurdu senın dusuklerınn nekadarlıkken oluyorduuu pekı ozele gıtsemde ıstekk uzaerıne kan pıhyılaşma testı yaptıramazmıyımm ve bıde senın dedığın gıbı adete yakın dollenıyorummm yanıı bende klomen +çatlatma ığnesı kullandımm ama hıc bı ıse yaramadı dr. bana asılama yapalım dedı ama ndensse ben kan pıhtılaşma ustunde durmak gelıyor dıye dusunuyorummmmm
[/quote]

Arkadaşlar merhaba bende tamı tamına 4 düşük yaptım hepsi 6 haftalıktı hamile olduğumu öğreniyordum 10 gün sonra düşüyordu bütün testleri yaptırdık historoskopi bile oldum rahimde sorun varmı diye tabi yoktu sebepsiz düşük söyleyip durdular... Genetikte folik asit eksikliği bulundu mthrf c677t heterozigot çıktı 6 ay folik asit kullandım kan pıhtılaşması yok dendi.... Tabi ben bunun peşini bırakmadım hemotolojiye gittim ve bende kan pıhtılaşması olduğunu öğrendim 3 yıl boyunca kadın doğumlular birşey anlamamıştı:( historoskopiden sonra hamile kalamıyorum ama son düşüğümün üstünden 1 yıl geçti şimdi de kafayı yicem 4 kere hamile kalan ben şimdi kalamıyorum. Hamile kalınca iğne ve aspirine başlıcam... Bi yandan da korkuyorum ya yine düşerse diye hamile kaldığıma bile sevinemiyordum piskolojimi siz düşünün:(

evet canım hemen bu testı yaptırmalıyımmm benımm gıbı bır uru ınsan var bırbırımıze rehber olmalıyızzz
merhaba bende 3 düşük yaptm son düşüğüm beşinci aydaydı on haftalık oldu bebeğm kalp atışları durdugu için alınması gerek dediler özelde aldılar beni araştırmaya soktular bende de ne yazıkki pıhtılaşma saptandı banada folikasit ve ecopirin verdi ecipiriini ömür boyu kullanması grekiyormuş (pıhtılaşması olanlar) kullanmaya başladım doğum kontrol hapıve sigere kesinlikle yasak zaten de içmiyorum aklınızda bulunsun kullanmayın altı ay bebek düşünmeyin dedi doktorum altıncı aydayız iki ay daha geçsin istiyorum ondan sonra dotor kontrolünde devam edeceğim hamillelik aşamasında günlük iğne kullanmam gerekiyormuş va doğmdan 3 ay sonrası dahi vurunacakmışm bakalım allahımdan hayırlısı inşallah ama dikkat edin ve araştırın düşük te kürtajda çok zor ondanda geçtm canından can kopuyor buda insan dayanılmaz bir acı veriyor allahım bütün isteyenlere hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah...

Mrh arkadaslar bende kan pirtilasmasi yasiyan bayanlardan biriyim ilk bebegim 9 haftalikti karnimda kalbi durdugu zaman ilkdir normaldir dediler ve uc ay sonra tekrar hamile kaldim ve hic birsey kulanmadan cok sukur bir oglum oldu ama ondan sonra tekrar bir cocum daha olsun istedim ve hamile kaldim dort aylikti ve kalbinin durdugunu ogrendim ve yikildigim andi aradan yillar gecti yurtdisina geldim burdayim arastiritlar sebebi bulunur diye tekrar hamile kaldim hersey arastirilmasina ve hergun igne yapmama ragmen uc ve dorduncu bebegimide kaybettim ve simdi altinci hamileligim yedi haftalik hamileyim aspirin ve igne yapiyorum ayrica magnezyum folid ve progesteron kulaniyorum ama allah herseyin hayirlisini versi vaz gecmeyin

Merhaba bnm 2 bebeğim anne karnında öldü...3.cye kan pıhtılaşma si deddiler iğne kullandım 3 aylık yine öldü 5 ay önce kurtaj oldum ama şimdi istemeden hamle kaldım ve daha
10 günlük ne yapayım bilmiyorum lütfen yardım edin

allah hepmzn yardımcısı olsun arkadaşlar gün geçtkce korkularım büyüyo napcağmı blmyorum evde oksapar 400 iğnelerm var doktora gidemyorm acaba kullansam olrmu bna yardmcı oln lütfennnnn:((((((((

Merhaba..benimde 2 düşüğüm oldu..ardindan test sonucu pıhtılaşma var dedi doktor. Birkac doktora gittim ve elimdeki sonucun bişey ifade etmediğini soylediler..hamile kaldim ve 9 ay iğne kullandim.simdi allaha Şükür 1 yasinda kizim var..fakat ben tekrar tahlil yaptiririm diye elimdeki sonucu atmistim. .simdi istemedigim halde surpriz bir gebeligim var.5 haftalik..doktor bana pihtilasmanin homozigotmu heterozigotmu olduğunu sordu..elimde rapor yok ve o kadar doktora gittim ilk defa duydum..pihtilasmanin genetigine gore igne kullanman gerekiyormuş. .genetik te yoksa gerek yokmuş. .cunku bu igneler cokta masum degilmis..beyin kanamasi bile yapıyormuş..su anda tahlilde yapamıyormusum..bana lütfen bir fikir verin ne yapacağımı şaşırmış durumdayım

Bende iki kere düşük yaptım ikinci gençliğimde doktorum hiçbir tahlil yapmadan kanında pihtisilasma war dedi ve bana coasprin ve protestan kullandım ına rağmen kanamam devam etti bebeğin kalp atisini duyduk ve kanamam oldu doktor bebeğin kalbi durdu ihtida bi dahaki tedavi olup kal dedi başka doktora gittim oda hamilelikte iğne kullanacaksınız dedi ben ne yapacağım

Ben evlendikten uc ay sonra hamile kaldım fakat beta hcg gec yükseldi şükürler olsun bir kızım oldu kızım 5 yasindayken kimyasal gebelik gecirdim kese olusmadi beta hcg kendiliginden düştü kurtaj olmadim daha sonra 3 kez asilama oldu tutmadi pıhtılaşma faktörlerine bakilmadi ne yapacağımı bilemiyorum yardimci olursaniz sevinirim

Geri