1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kan sulandırıcı igne

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaslar ben 29 haftalık hamileyim sulandırıcı igne kullanıyorum ama dün yapmayı unuttum bir sey olur mu. Bilen varsa soylesin lütfen. Şimdiden tesekkur ederim.

kan sulandırıcı igne konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. clexane 4000 kan sulandırıcı iğne kullanan var mı ?

clexane 4000 kan sulandırıcı iğne kullanan var mı ?

clexane 4000 clexane kan sulandırıcı iğne nedir 04 sevgili melekler bir önceki hamileliğimin kötü sonuçlanması sebebiyle doktorum bu sefer clexane iğne yazdı hergün bir tane göbekten yapıyorum. merak ettim daha önce benim kullandığı iğneden kullanan varmı? göbeğinde herhangi bi morartı şişlik falan meydana gelen. benim şuan iğne olan yerlerde ağrı mevcut. Rabbim bu sefer bu kadar sıkıntının...
  2. kan sulandırıcı clexane kullanan arkadaşlar bacak ağrınız oldumu?

kan sulandırıcı clexane kullanan arkadaşlar bacak ağrınız oldumu?

kızlar ben bir haftadır kanımda pıhtılaşma olduğu için kan sulandırıcı iğne clexane kullanıyorum ve bacağımdan vuruyorum iğneyi.birincisi dün akşam yere bastığım anda bir anda baldırımın arka kısmında inanılmaz bi batma oldu resmen bağırdım.ve yürüdükçe yani üstüne bastıkça bu ağrı devam etti.birde iğnenin girdiği yerde kocaman bir kırmızı nolta oluşuyor morarma normalmiş ama bu kan toplanması...
  3. Hamilelikte Kan Sulandırıcı İlaçlar ve Progesteron Değerleri

Hamilelikte Kan Sulandırıcı İlaçlar ve Progesteron Değerleri

gebelikte progesteron değerleri, gebelikte kan sulandırıcılar, kan sılandırıcı ilaçlar Sevgili melekler, gebe kalmak isteyen meleklerimizi yakından ilgilendiren bir konuyla karşınızdayız. Daha önce düşük yapmış meleklerimizin isteği üzerine gebelikte kan sulandırıcı ilaçlar ve progesteron değerleriyle ilgili olarak uzmanların ağzından sizleri bilgilendiriyoruz... Hamile olduğunu...
  4. Kan sulandırıcı iğne

Kan sulandırıcı iğne

Kızlar merhaba öncelikle 23 haftalık hamileyim kan pıhtılaşmasından dolayi kan sulandırıcı igne kullanıyorum gebeligimın 8.haftasından itibaren hep göbekten yaptım iğneyi gebeligimın sonuna kadar göbekten yapsam bebege zararı olurmu cunku karnım buyudukce tedirgin olmaya başladım kullanan arkadaslar yardımcı olabilirmı bu arada Bı kac defa koldan yaptım acıma cok oluyo göbekten cok rahat...
  5. Catlatma ignesiyle hamile kalanlar

Catlatma ignesiyle hamile kalanlar

Ben 1 buçuk yıllık evliyim Evlendiğimden beri hiç korunmada ama çocuğumuz olmadı doktora gittim ve herşey normal dedi yumurtanı ben çatlatıyım dedi bu şekilde hamile kalan var mı lütfen yardım edin..

Sayfayı Paylaş