Kan sulandırıcı iğne

sevilllyss

Yeni Üye
Üye
Kan sulandırıcı iğne
Kızlar merhaba öncelikle 23 haftalık hamileyim kan pıhtılaşmasından dolayi kan sulandırıcı igne kullanıyorum gebeligimın 8.haftasından itibaren hep göbekten yaptım iğneyi gebeligimın sonuna kadar göbekten yapsam bebege zararı olurmu cunku karnım buyudukce tedirgin olmaya başladım kullanan arkadaslar yardımcı olabilirmı bu arada Bı kac defa koldan yaptım acıma cok oluyo göbekten cok rahat yapıyorum

merhaba bu iğneyi durumunuz düzeldiğinde kesebilir ya da ihtiyaç gördüğünde doğuma kadar da devam edilebilir. Korkun olmasın bu iğnelerin ucu çok küçük bebğe ulaşamayacak kadar hem de endişe etme çünkü bebeğin için kullanıyorsun iğneyi. Ayrıca tanıdığım doğuma kadar bunu göbekten kullanan var sağlıklı doğum yapanlar var.

Teşekkür ederim cvbınız İÇİN bebege batacak dıe korkmaya başlamıştım karnım buyudukce ama rahat suan doktor gebeligın sonuna kadar kullanmanı söyledi cnm bebegım ıcın katlanırım herseye yeterki o ıyı olsun

Teşekkür ederim cvbınız İÇİN bebege batacak dıe korkmaya başlamıştım karnım buyudukce ama rahat suan doktor gebeligın sonuna kadar kullanmanı söyledi cnm bebegım ıcın katlanırım herseye yeterki o ıyı olsun

Merhaba,

Bu iğneyi hekim önerdi ve nerden enjeksiyon yapmanız gerektiğini mutlaka belirtti değilmi ? Öncelikle hekime güvenin ne size ne de bebeğinize zarralı olucak hiç bir girişim ve tedaviyi uygulamaz. + Bahsettiğiniz iğnenin ucunu görmüşsünüzdür bu iğne ucunun bebeğinize ulaşması imkansız.Sezeryan kesisi bile kaç karın kasından yapılıyor. İçiniz rahat etsin tedirgin olmayın.Sağlıklı gebelik geçirmeniz dileği ile..

Tesekurler bazı arkadaslar karnı buyudukce bacaktan ve koldan yapıyorlarmış kafama takıldı acaba sorayım dedim dedıgınız gıbı ıgne kucuk ve ince doktorum kol bacak ve göbekten devam edebilirsin demıstı daha muayne me 10 gün var devlete gıttıgım ıcın herseyı sormadım ımkanımm olmuyor ama yorumlarınız ıcımı cok rahatlattınız guzel dilekleriniz ıconde Çok teşekkür ederim

Geri