Kan Tahlili Sonucuna Göre Beta-Hcg degerleri Hamilemiyim ?

  • Konbuyu başlatan lukiylelm
  • Başlangıç tarihi
L

lukiylelm

Forum Okuru
Kan Tahlili Sonucuna Göre Beta-Hcg degerleri Hamilemiyim ?
Selamlar Kızlar Kan tahlili yaptırarak beta hcg değerlerine bakarak ortalama kaç haftalık hamileyim ya da hamilemiyim değilmiyim nasıl anlayabilirim bunun için bir tablo ya da görsel var ise konuyu da sabitler iseniz en azından beta-hcg testi yaptırarak sonucu buradan baksalar ve hamile iseler bilseler veya kaç haftalık hamileler bilseler iyi olur mu teşekkür ediyorum.

Konunuzu düzenliyoruz BETA HCG TESTİ ÖRNEĞİ KONUMUZDA aslında açıklama yapmıştık ve oradaki açıklamayı da biz bu konuya ekleme ihtiyacı hissettik umarım yararlı olur size. Ayrı ca testi yaptırıp yorum olarak sonucu yazanlara da hamile olup olmadıklarını söyleyebiliriz. Tşk.

Beta hcg testi örneği BETAHCG testleri örnekleri Kaç haftalık hamileyim 1 2 3 4 5 6 haftalık gebelikte beta hcg testi değerleri konumuz

Beta hcg testi yaptırıp ta değerlerden anlamayan arkadaşlarımızın olayı ve test sonucunu daha iyi anlamaları bakımından bir tane resim ekleyeceğim kızlar.

Şimdi sizler için eklediğim resim üzerinden yürüyelim.

Hangi değerlere bakacağız ?

beta-hcg değerlerine göre hamilemiyim.pngEn yukarıda sağda yazan HCG mIU/ml değerine bakacaksınız arkadaşlarım. Peki bu değerdeki rakkamların anlamı ne hangisi ne anlama gelmekte ve kaç haftalık hamile olduğunuzu nasıl anlayacaksınız ( tabiki hamileyseniz )

bhcg kaç haftalık hamileyim.png


Yukarıdaki tablolardan anlamayan arkadaşlarımız, lütfen konuda belirttiğimiz HCG mIU/ml değerlerinizi yazın bizlerde sizlere hamilelik durumu olup olmadığnı, var ise kaç haftalık hamile olduğunuzu yazalım.
 
İsteğiniz üzerine kandan beta hcg testi yaptıranların hamilelik değerlerinin olduğu görseller konumuza eklenmiştir. Sevgiler. Lütfen bu tahlili yaptıran ve hamile olup olmadığından emin olmayan kişiler değerleri ile birlikte bize bu konumuz üzerinden ulaşsınlar.
 
BTHCG 174.3 kaç haftalık sizce ?
 
Geri
Üst