1. zümr

zümr Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

kan testi değeri 3969 acaba hamilemiyim

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında zümr tarafından paylaşıldı.

kan testi değerim 3969 acaba hamilemiyim

2. bitanesi

bitanesi Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    497
    Ödül Puanları:
    93
    tabiki yüzde yüz hamilesin hayırlı olsun

3. sultansu

sultansu Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    18
    Kızlar merhaba, 2 haftadır inanılmaz belim ağrıyor, bacaklarım romatizmalı yaşlılar gibi, halsizim, çok fazla gazım var ve idrarımda kepek gibi beyaz tortular var. İdrar testi negatif çıktı. adet olmama 8 gün var, henüz çok erken biliyorum ama 7 aydır deniyoruz, aşılama da yaptırdık her 28 günde bir kırmızılar gelmeye devam etti. Ne olur bana bi akıl verin.

kan testi değeri 3969 acaba hamilemiyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelik kan testi değerleri sonucunu nasıl bulacaksınız.

Gebelik kan testi değerleri sonucunu nasıl bulacaksınız.

Kan testi yaptırdınız ve sonucuna bakarak hamilemisiniz değilmisiniz öğrenmek istiyorsunuz değil mi meleklerim :) Aşyağıdaki tablo ve bilgiler ışığında hamileliğinizin başlayıp başlamadığını, başladı ise kaç haftalık olduğunu tablo şeklinde göreceksiniz.
  2. Kan testinden beta hcg değerleri hakkında bilmeniz gerekenler

Kan testinden beta hcg değerleri hakkında bilmeniz gerekenler

Beta hcg değerleri değerleri artışı ne zaman ortaya çıkıyor ? Bu değerler ne olmalı ? Kandan yapılan BETA HCG testi değerlerine bakarak hamileliğinizin olup olmadığını yazıyoruz. Kandan yapılan beta hcg testi aslında gebeliğinizin olup olmadığını oluşup oluşmadığını gösteren bir testtir arkadaşlarım. Bu testle sizlerde net olarak hamile kalıp kalınmadığı hususunda bilgiler edinebilirsiniz....
  3. bhcg değerim düşüyor hamilemiyim acaba

bhcg değerim düşüyor hamilemiyim acaba

yumurta çatlatma iğnesi yaptırdım iğneden 8 gün sonra beta hcg yaptırdım 22.3 çık tı 2 gün sonra tekrar test yaptım busefer 7.50 çık tı hamilemiyim acaba cevap bek liyorum lütfen
  4. kan testi sonucu

kan testi sonucu

arkadaşlar merhaba; 23. haziran da en son adet gördüm. kendimi hamile gibi hissediyorum,, ve kan testinde bir hafta önce de olsa çıkar denildi ve test yaptırdım. test sonucunda beta hcg < 2 yazıyor. poazitif negatif de yok? ne demek anlamadım ... bilgisi olan var mı?
  5. İdrar testi negatif çıktı acaba Hamilemiyim

İdrar testi negatif çıktı acaba Hamilemiyim

Merhabalar Ben yeni uye oldum Arkadslar en son regl tarihim 24 mart 2017 adetim 5 gun surdu sonra bebek icin ilk defa calismalara basladik a yin 29unda 28 gunde bir regl oluyorum ve duzenli hic aksamaz Tabiki merak varya adetime 5 gun Kala Evde idrar testi yaptim ikinci çizgi silik varla yok arasi isikta gorebiliyoruz sadece Ama ayriyetten adet olcakmisim gibi kasiklarim tatli bir agri Var...

Sayfayı Paylaş