Etiketler:
  1. Isotulcan

Isotulcan Forum Okuru

kan testi hamile isem kesin sonuç verir mi

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında Isotulcan tarafından paylaşıldı.

Merhaba, 9 Ağustosta leke gelmeye başladı 2 gün geldi 11 Ağustosta adet gördüm.21 Ağustosta ilişkiye girdik ve içime boşaldı.26 27 28 günde bir adet görüyorum normalde.Bugün ayın 6 sı ve ben adet görmedim.Hamile olabilirmiyim .7 Eylül yani yarın Kan testi yaptırsam belli olurmu? Teşekkür ederim.

2. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.380
    Ödül Puanları:
    113
    Mensinizde gecikme varsa tabiki test yapın..Gecikme yoksa 3 günlük gecikmeyi bekleyin

kan testi hamile isem kesin sonuç verir mi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kan testi sonucum??

kan testi sonucum??

4 gün kala test yaptırdım 1 çıktı sonuç yükselme ihtimali var mıdır???????????
  2. Hamilelikte Kan testi sonuçlarının anlamı

Hamilelikte Kan testi sonuçlarının anlamı

Hamile olup olmadığınızı bilmiyorsunuz test yaptırdınız ve sonucun ne olduğunu merak ediyorsunuz. Gebelikteki kan testi sonuçları değerleri nasıl anlaşılıyor peki o zaman aşağıdaki tabloya bakın kızlar :)
  3. Hamilelik Testi Ne Zaman Kesin Sonuç Verir

Hamilelik Testi Ne Zaman Kesin Sonuç Verir

Hamilelik testi yaptıracaksınız ama ne zaman kesin sonuç vereceğini bilmiyorsunuz kızlar. Aslında bu testlerin yapılması için mutlak suretle reglin üzerinden bir hafta yada on gün geçmesi gerekiyor. Amma velakin sizler sabırsızsınız hemen yaptırıyorsunuz değil mi ? Peki bu testi ne zaman yaptıracaksınız kesin sonuç için ? İdrarda gebelik testi ilişkiden hemen sonraki günlerde sonuç veremez....
  4. Gebelik Kan testi ile kesin gebelik sonucu alabilir miyim ?

Gebelik Kan testi ile kesin gebelik sonucu alabilir miyim ?

Mrb beyza hnm Ben 17 agustostan beri regl olmuyorum. Bikac hafta once doktorumla görüştüm. Gebelik ihtimali var dedi. Bikac hafta sonra kontrole gelmemi istedi. Suanda belli olmuyormuş. Emin olamadi. Ben bugun dayanamadim kan testi yaptirdim negatif cikti. Doktorumla gorustugumde daha erken oldugu icin dogru sonuc alamayabilecegimi söylemişti. Kan testi en dogru sonucu verir normalde....
  5. Kan ve idrar testi kesin sonuç verir mi ?

Kan ve idrar testi kesin sonuç verir mi ?

Kizlar yardimm.. Supheli iliskiden 24 gun sonra yapilan kan ve idrar testi kesin sonuc verir mi ozellikle kan testi... Simdiden tesekkurler

Sayfayı Paylaş