1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    399
    Ödül Puanları:
    83

Kanada ekonomisi küçüldü

Konu, 'Ekonomi iş dünyası' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

kanada ekonomisi kanada ekonomisi 2010 Kanada ekonomisi, bu yılın ikinci çeyreğinde yüzde 3,4 oranında küçüldü.

Resmi verilere göre, Kanada ekonomisi, üç aylık dönemde yüzde 3,4 oranında küçülürken, Haziran ayında ise geçen yılın Temmuz ayından buyana ilk kez yüzde 0,1 oranında büyüme sağladı.

Kanada ekonomisi, yılın ilk çeyreğinde de yüzde 5,4 oranında küçülmüştü.

Kanada ekonomisi küçüldü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Küçüldüm Sevgilim...

Küçüldüm Sevgilim...

Küçüldüm sevgilim…Yalnızlığın kıyısına vurdu yüreğim…Sen gittin şimdi…Tuzaklar pusu kurdular…Benliğim enkazlara sürüklendi,gözyaşlarım yalnızlığın dumanıyla tüttü…Küçüldüm sevgilim adın değmedi ya bir daha kulaklarıma,ezildim,hayıflandım,büzüldüm,çok üzüldüm…!Hüzün yaprakları omzuma değdiler birer birer,incinirken incittim…!Küçüldüm sevgilim…Her sabah sensizliğe uyanıp her gece sensizliğin...
  2. Rize Ekonomisi

Rize Ekonomisi

Rize ekonomisi, çay tarımına ve çay işleme sanâyiine dayanır. Su ürünleri (balıkçılık) ve orman ürünlerinin de ekonomiye faydası büyüktür. Faal nüfûsun % 70’e yakını tarım sektöründe çalışır. Rize’nin çayı, hamsi balığı ve ketenden yapılan Rize bezi meşhurdur. Tarım: Dağlık ve ormanlık bir alan olan Rize’de ovalar yok denecek kadar azdır. İl topraklarının sâdece % 1’i ovadır. Rize’de tarım...
  3. Düzce Ekonomisi

Düzce Ekonomisi

Düzce ekonomisinin dinamik bir yapıya sahip olduğu söylenebilir. Bu dinamikliğinde iki metropol kent arasında oluşu önemli rol oynar. Ayrıca ülkenin sanayi kuşağı diye ifade edebileceğimiz Marmara Bölgesi ile sınır oluşu da bunda etkendir. Metropollere mesafesi zaman açısından uzak denilemeyecek düzeyde olup 2-2,5 saatte Ankara ve İstanbul illerimize karayolu ulaşımı rahat ve güvenli şekilde...
  4. Yozgat Ekonomisi

Yozgat Ekonomisi

yozgat ekonomisi yozgat sanayi kuruluşları yozgattaki fabrikalar ın ekonomik hayatı Bakalım yozgat halkı geçimini nelerden nasıl sağlıyormuş şimdi bunları hep birlikte öğrenelim arkadaşlar TARIM İI'in ekonomisi büyük oranda tarıma dayalıdır. Yer şekilleri tarıma elverişli olan (% 98.8) İI'de, yarı kurak iklim gartlarından dolayı, kuru tarım yaygınla5mış ve ürün çeşitleri azalmıştır. İI'de...

Sayfayı Paylaş