Kanamadan sonra beta hcg testi ?

tarz olarak yerlesme kanamasi gibi degildi en az 5 ped degistirdim ve adet bekledigim gunde oldum ama ilk kez birlikteligim oldugu icin cok endiseliydim o yuzden belki ustune gormedir diye 2 kan testi yaptirdim suan 1 hafta sonra adet olmam gerekiyor yani belli bir duzensizlik yok .Peki son bisi sormak istiyorum gordugum kanama adet degilde yerlesme olsaydi kanama bittikten 4 gun ve 15 gun sonra yaptigim kan testlerinde cikardi degil mi ? uzun oldu kusura bakmayin ama rahatlamak istiyorum cok sagolunnn @Likapam @LaViNYaM
Eğer hamile olmuş olsaydınız ilişkiden 10 yada 12 sonra çıkar diye biliyorum

Merhaba. Adetim geciktikten 3 gün sonra hcg 24 çıktı ertesi gün 48 oldu Ve gebelik kesesi ultrason da göründü ancak aynı gün kanama başladı 1 hafta sürdü iki hafta sonra bhcg 188di fakat doktor kesmeyi görmedi ve düşük yapmışsın dedi testi tekraradik bu sefer değer 84e düşmüştü. Kesin olarak düşük mü yapmış oluyorum

Merhaba. Adetim geciktikten 3 gün sonra hcg 24 çıktı ertesi gün 48 oldu Ve gebelik kesesi ultrason da göründü ancak aynı gün kanama başladı 1 hafta sürdü iki hafta sonra bhcg 188di fakat doktor kesmeyi görmedi ve düşük yapmışsın dedi testi tekraradik bu sefer değer 84e düşmüştü. Kesin olarak düşük mü yapmış oluyorum
Maalesef canım İnşallah bi dahaki sefere bebeğin tutunur

Geri