1. _EsiN_

_EsiN_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Kanamam oldu bu üstüne görme mi yoksa HAMİLEMİYİM ?

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında _EsiN_ tarafından paylaşıldı.

eşimle birlikte olduğumuzdan yaklaşık oniki gün sonra kanamam oldu ama çok azdı ve uzun sürdü acaba hamile kaldımda üstüne mi gördüm yoksa adet mi oldum karar veremedim .s normal adet tarihi günümde evde test yaptım negatif çıktı ama karnımda tuhaf bi sızı oluşuyo hareket ederken hamile olabilirmiyim lütfen acil cevaplarınızı bekliyorum...

Kanamam oldu bu üstüne görme mi yoksa HAMİLEMİYİM ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adetmi oldum yoksa bu kanama üstüne görmemi?

Adetmi oldum yoksa bu kanama üstüne görmemi?

üstüne görme nedir,yerleşme kanaması nedir,adet kanamasını diğer kanamalardan ayırd etme,üstüne görme,yerleşme kanaması,kanamanın az olması hakkında bilgiler Her kadın zaman zaman adet düzeninde sapmalar, gecikmeler ya da ara kanamalar yaşayabilir. Normal insan hayatında yaşanılan stresler, sıkıntılar, ani kilo değişiklikleri, spor, üzüntüler gibi pek çok faktör adet düzenini...
  2. üstüne görme mı oldum yoksa regl mı anlayamıyorum

üstüne görme mı oldum yoksa regl mı anlayamıyorum

ıyı akşamlar ben 11 temmuzda relg oldum daha sonra 11 agustosta eşimle bırlıkte olduk fakat korunduk regl olmam gerekırken relg ım 21 agustosta oldu 3 gun gıbı kısa surdu normalde 4 5 gun arası surerdı ve yumurtalıklar da akıntıda oldu acaba hamıle olma ıhtımalım varmıdır uyuyamıyorum herhangı bı test yaptırmadım
  3. Normal adet kanamam var üstüne görme olabilirmi

Normal adet kanamam var üstüne görme olabilirmi

Merhaba 1 aralıkta eşimle korunmadık günüm geçmişti 5.günü test yaptım 2 çizgi çıkmadı 6.günü sabah 2.silik çizgi çıktı aynı akşam adet oldum şu an normal adet kanamam var acaba hamilemiyimdir aldığım test erken gebelik testi bu testte çıktı fakat normal testlerde çıkmıyo eğer bebek varsa tam 15 günlük olduğu içinmi normal testlerde çıkmıyo
  4. Hamilemiyim üstüne mi gördüm neden regl olmuş olabilirim ?

Hamilemiyim üstüne mi gördüm neden regl olmuş olabilirim ?

Merhaba Bizim eşimle, ben adet olmadan 2-3gün evvel ilişkimiz oldu... normalde kendisi korunuyor... Adet oldum gibi ama bir tuhaflık var... leke şeklinde oldu... bir pet ancak kirlenmiştir... bu durum 4-5 gün sürdü ve bitti... Benim sorum şu... Hamile olabilirmiyim ??? Eczanedeki tesrlerden yaptım. Negatif çıktı... Gebeliğin erken dönemlerinde bu testler kesin sonuç verirmi... Acaba üstünemi...
  5. Üstüne görme olabilirmi Hamilemiyim

Üstüne görme olabilirmi Hamilemiyim

Merha, eşimle 3 haziranda beraber olduk içime boşalma oldu , ve ben 19 haziran akşamı adet oldum ilk gün aşırı kanamam oldu ve pihtiliydi, bugun 4. Günüm bitiyor , normal adetim de 3.4 guň sürer , şu an kafaya çok taktım bu üstüne görme olabilir mi içime boşalmasına rağmen kanamam oldu , son guňler âz az geliyor normalde de böyle olur , sizce üstüne mı gördüm , cevaplarsaniz s3vinirim...

Sayfayı Paylaş