Kanamam Oldu iştahsızım idrara çıkıyorum göğsüm ağrıyor hamilemiyim

SevgiliÖmrüm

Yeni Üye
Üye
Kanamam Oldu iştahsızım idrara çıkıyorum göğsüm ağrıyor hamilemiyim
28 aralıkta ilişkiye girdik ama 4 gün sonra kanamam oldu adet gününe daha vardı 3 haftadır mide bulantısı bel ağrısı kasık ağrısı göğüs ağrısı iştahsızlık sık sık idrara çıkma oluyor

Son adet tarihiniz 1 ocak bu kadar erken dönemde gebelik belirtilerini yaşamanız imkansız. Belirtiler psikolojik yada tıbbi kaynaklı koşullar dan kaynaklanabilir. Rahimde kist var ise bu da mide bulantısına neden olabilir, adet dönemini erkene çekebilir. Bir kadın doğum uzmanına görünmeniz de fayda var.

Adet kanaması gibi değildi ama kanama çok kısa sürdü ağrım falan yoktu 5aralıkta adet oldum benim adet dönemim 28 gündür erken kanama neden peki ilk defa böyle oldu

Normalde adet tarihim sekiz ocaktı çok erken kanama oldu 3 gün falan sürdü midem bulanıyor iştahsızlık var belim agriyo kasıklarım agriyo 3 haftadır bunları yaşıyorum

Adet kanamasının beklenen tarihten erken gerçekleşmesinin bir çok nedeni olabilir. Hormonal problemler, kullanılan ilaçlar,stres rahim kaynaklı bir sorun. Siz kuşkunuzu gidermek için gebelik testi yapın ve mutlaka kadın doğuma görünüp muayene olun. Gecikmenizin nedeni ancak hormon tetkitlerinin yapılması ve usg incelemesi ile anlaşılabilir.

Geri