Kanaviçe Ekmek Sepeti Örtüsü

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Kanaviçe Ekmek Sepeti Örtüsü
ekmek sepeti örtüsü kanaviçe sehpa örtüleri Her ne kadar modası geçti desekte aslında düşünecek olursak el işi göz runu örtülerin hiçbir zaman modası geçmiyor bir dönem belki farklı trendler oluşabilsede yinede arada eskiler öylesine bir moda oluyor ki..:) İşte modası geçmeyen elişi örneklerinden biri olen kanavice ve kanaviceden yapılmış ekmeklik örtüsü

Ekmek sepetinize çok şık baharı hissettiren bir örtü. Çay saatlerinde çöreklerinizi, ekmeklerinizi koyabileceğiniz, misafirlerinize zevkli çay masaları akşam yemekleri sunma imkanı veren dekoratif bir örtü, bu renkli zarif işlemeyi farklı yerlerde de kullanabilirsiniz Yapımı kolay kanaviçe şeması…

En Yeni Kanaviçe Çiçek Modelleri hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Çok Güzel Kanaviçe Modelleri Çok Güzel Kanaviçe Modelleri
Kanaviçeler en güzel şekilde sarılır ve işlenir. Brezilya nakışı ve kanaviçe veya dantellerden pike takımı işlenir. Eski, artakalan kanaviçe veya danteller kesilerek yeni kumaşlara, pike takımlarına dikilir...
Örgü, Dikiş & Nakış 15
2012 Kanaviçe Moda Gelinlik Modelleri 2012 Kanaviçe Moda Gelinlik Modelleri
Kanaviçe Gelinlik Kanaviçe Gelinlik 2012 Modelleri Evlilik arefesinde meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için gelinlik seçimlerinde yardımcı olmak istiyor ve Kanaviçe Modanın hazırladığı 2012 gelinlik modellerinden bazılarını sizlerle...
Ben Evleniyorum:)) 0
Kanaviçe Gelinlik 2012 Kanaviçe Gelinlik 2012
Kanaviçe Gelinlik 2012 modelleri de eklerseniz sitenize çok sevinirim arkadaşlar.
Soru-Cevap 1
Etamin Kanaviçe Atatürk işlemesi resimleri Etamin Kanaviçe Atatürk işlemesi resimleri
Kanaviçe Atatürk modelleri Etamin Atatürk işlemesi Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda bizden kanaviçe Atatürk resimleri isteyen misafirimiz için ve ilgili tüm arkadaşlarımız için, kanaviçe etamin işinden yapılmış olan Atatürk...
Örgü, Dikiş & Nakış 0
En Yeni Kanaviçe Çiçek Modelleri En Yeni Kanaviçe Çiçek Modelleri
Kanaviçe Çiçek Desenleri En Yeni Kanaviçe Çiçek Modelleri Her ne kadar günümüzd3e pek çeyiz sandıklarında olmasada, yerini ve değerini asla yitirmeyen kanaviçe modelleri, bir çok kişi tarafından hala tercih ediliyor. Biz de bu sayfamızda...
Örgü, Dikiş & Nakış 0