1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    25
    Ödül Puanları:
    0

Kanaviçe Tuvalet Takımları

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

tuvalet takımları tuvalet takimlari
    Her ne kadar wc için gereksiz olduğunu düşünsemde modelleri beğendim:D

2. swetla

swetla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kanaviçe Tuvalet Takımları

harika , tuvalete gerçekten renk katacak şeyler

Kanaviçe Tuvalet Takımları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kanaviçe nevresim takım modelleri

kanaviçe nevresim takım modelleri

nevresim modelleri nevresim takımları modelleri dikimi kanaviçe pike takımları dikim kanaviçe nevresim tak. Çift Kişilik Nevresim=200x240 cm 1 ad.(baklava Çarşaf = 240x260 cm 1 ad. Yastık= 50 x 70 cm 2 ad. Çift Kişilik Nevresim=200x240 cm 1 ad.(torba tipi Çarşaf = 240x260 cm 1 ad. Yastık= 50 x 70 cm 2 ad. Çift Kişilik Pike=200x230 cm 1...
  2. Tuvalet

Tuvalet

rüyada tuvalet kagidi görmek rüyada kağıdı görmek kağıdı beyaz ruyada kagidi gormek Hela görmek insanın kendi ailesinden kaynaklanan sıkıntılarına, rızık temini için çalışıp çabalamaya, eşiyle başbaşa kalmaya, malın stoklandığı depoya, dükkana; Tuvalet yalnızlık evine, temizliğe, tefekkür etmeye ve rahatlığa; Temiz tuvalet hanımının iyii hallerine, genişliği onun uyumulu ve itaatli oluşuna;...
  3. Şemalı kanaviçe modelleri

Şemalı kanaviçe modelleri

şemalı kanaviçe modelleri kanevice modelleri kanaviçe şemalı Şemaları da üzerinde olan yastıklar için ve diğer şekillerde masalarınızda kullanabileceğiniz harika kanaviçe modelleri var kızlar bu modellerin yapılışlarını biliyorsanız konumuza yazabilirsiniz ben örnek olarak sizlere sunuyorum.
  4. Süper güzellikte kanaviçe modelleri

Süper güzellikte kanaviçe modelleri

kanevice modelleri kanaviçe modelleri kolay kanaviçe İster çeyize yapıp koyulabileceğiniz,istersenizde evinizde yapıp kullanabileceğiniz,harika kanaviçe modelleri... Keşke elimden gelsede yapabilsenm arkadaşlar.Ne emek verilerek yapılmış bu modeller.Sanki her ilmeğinde bir duygu ve o duygunun güzelliği saklı.Adeta modellere yansımış.Yapan hanımlarımızın ellerine sağlık...
  5. Kanaviçe Atatürk resimleri

Kanaviçe Atatürk resimleri

Kanaviçe Atatürk resimleri yani kanaviçe işinden yapılmış olan Atatürk tabloları istiyorum model paylaşırsanız iyi olur.

Sayfayı Paylaş