Kanlı akıntı yaşayanlar bu neden oluyor ?

Burcuyar

Üye
Üye
Kanlı akıntı yaşayanlar bu neden oluyor ?
Hayırlı akşamlar hanımlar.2-3 kez kanlı akıntı geldi. enfeksiyon yok. Adet başlangıcı olabileceğini düşündüm ama üzerinden 3 gün geçti kanlı akıntının. Ve adetim 5 gün gecikti. Test yaptım negatif çıktı. Sizce nedeni ne olabilir. ? Geçen ay 19 gün erken adet oldum tiroit hapı kullandığım için. O yüzden gecikmiş olabilir mi? Normalde adetim düzenlidir. Hamilelik olsa çıkardı değil mi? Başına gelen oldu mu? 14 aydır hamile kalamıyorum. Yumurtalarımda hiçbir problem yokmuş. Ne kist ne enfeksiyon ne de mantar hiçbiri yok. 4 farklı doktora gittim hepsi aynısını söyledi. Hormonlarımda hiçbir problem yok tam istediğimiz gibi değerlerin dediler. Sadece kanda demir eksikliği var. Önerisi olan var mı??

Hayatım bu kanlı akıntı dediğini biraz tarif edebilir misin bir kaç damla şeklinde mi yoksa baya kanama mı ? Bu arada kullandığın her türlü ilaç adetini geciktirir hayatım. Doktorun tavsiyesi ile kullandın değil mi bu troit hapını ? Biraz bilgi verebilir misin ?

Hayatım bu kanlı akıntı dediğini biraz tarif edebilir misin bir kaç damla şeklinde mi yoksa baya kanama mı ? Bu arada kullandığın her türlü ilaç adetini geciktirir hayatım. Doktorun tavsiyesi ile kullandın değil mi bu troit hapını ? Biraz bilgi verebilir misin ?
Tabiki doktorun verdiği ilacı kullandım. Beyaz akıntının içinde çizgi halinde damar gibi kan.

Kanama gibi değil Beyaz akıntıyla karışık geliyor

Doktorunla görüş hayatım istersen damarlı şekilde ise mutlaka doktorunla görüş. Normal kanama gibi lekelenme olsaydı hamilelikten olabilir diyecektim ama malesef sendeki durum öyle bişi değil.

Geri